Stock Rom Vodafone Smart Style 7 VFD-600 EDL Yazılım

aynen UMT,UAT ile ben denedim Yazılımı cihaz almıyor qfil ile flashlamak içinde firehouse dosyası yok :)

Ekte Bizzat Kendim Az Önce Denedim Çalıştı Hata Vermedi. QcFire Açıp Sekmeden Dosya Yolunu Seçin. Daha Sonra Ses Kısma ve Powere Basılı Tutup Ftm Moduna Geçinde Cmd den adb reboot edl yazıp enterleyın QLoader Moduna Geçecektir ve Sonra Yazabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    98 KB · Görüntüleme: 993
Ekte Bizzat Kendim Az Önce Denedim Çalıştı Hata Vermedi. QcFire Açıp Sekmeden Dosya Yolunu Seçin. Daha Sonra Ses Kısma ve Powere Basılı Tutup Ftm Moduna Geçinde Cmd den adb reboot edl yazıp enterleyın QLoader Moduna Geçecektir ve Sonra Yazabilirsiniz
Teşekkürler paylaşım için. Bu cihaza bu yazılımı fastboot rom veya Qfil yazılımı yapmak mümkün. Ama cihazın elimizde olması lazım. Ayrıca EFT Dongle ve Diğer Qualcom için olan profesyonel araçlar bu yazılımı çalıştırır.

Yazılımın içinde firehouse dosyası yoksa Qfil yükleme yapmaz.

UMT den single programa tıklayıp dosya yolunu seçince zaten dosya içerikleri gorunecektir sonra yazılım atabılırsınız. qfil ile değilde umt ile atılır

Yeni #15

UMT den single programa tıklayıp dosya yolunu seçince zaten dosya içerikleri gorunecektir sonra yazılım atabılırsınız. qfil ile değilde umt ile atılır

Geri
Üst Alt