Vodafone Smart Style 7 VFD-600 Son Sürüm TWRP Yükleme ve Anlatımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Vodafone Smart Style 7 VFD-600 cihazına son sürümde 1 Temmuz güncellemesinde TWRP nasıl yüklenir onu anlatacağım.

Bu işlemi yapabilmek için elinizde EFT Dongle ve UMT Dongle olması lazım. Ben işlemleri bu profesyonel ücretli araçlar ile yaptım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Yazıyı görebilmek için konuyu beğenin ve yorum yapın sayfayı yenileyin yazıları göreceksiniz.

Gizli İçerik
Yapılışı;

1. UMT Dongle QcFire Yöntemi ;

a) UMT Dongle TWRP indirin.

b) UMT Dongle QcFire açın indirdiğiniz dosyayı seçin.

c) Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

d) UMT Dongle QcFire FTMEDL tuşuna basın.

e) Cihaz edl moda girecektir. Şimdi edl modda iken flash dediğiniz anda cihazın ses açma tuşuna basılı tutarak twrp moda girmeye çalışın. TWRP moda girmezse cihazı hiç açmayın ve ses açma ve power tuşuna basılı tutarak TWRP moda girmeye çalışın. Bu kalıcı bir TWRP yüklemesidir.

f) İşlemler bu kadar takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

2. EFT Dongle Yöntemi;

a) EFT Dongle TWRP Yukarıda anlatılan yöntemin aynısıdır.
b) Sadece püf noktası EFT Dongle açın Qualcomm sekmesine gelin ve other dedikten sonra Vodafone VFD 600 seçin Scan deyin.
c) Dosyayı yükleyin aynı işlemleri yapın.

Son düzenleme:
bu yaptığımız işlem orjinal rom mu yoksa root mu ?

Merhabalar konudaki indirme linkleri ne yazık ki çalışmıyor. Müsait olunca indirme linklerini yeniller misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt