Vodafone Smart Tab 3G Tablet Türkçe Stock Rom

• Konbuyu başlatan mehmet ali
  • Başlangıç tarihi
Teşekkürler

Selamun aleykum ustalarım rar şifresi bende arardım buldum şifre: firmwarefile.com

LENOVA SMART TAB III 10 saglam birtane rom yokmu acaba

tabletin tam modeli: Üretici: Vodafone Group Services Ltd Pazar Adı: Vodafone Smart Tab III 10 Model Bilgileri:

dosya rardan cıkarken hata veriyor.dosyanın içi boş.adam bizimle dalga gecmiş
LENOVA SMART TAB III 10 saglam birtane rom yokmu acaba

tabletin tam modeli: Üretici: Vodafone Group Services Ltd Pazar Adı: Vodafone Smart Tab III 10 Model Bilgileri:

Vodafone Smart Tab 3G Stock Firmware ROM (Flash File) bu linktekini dene yada videonun altında bir link daha var
ustam emegine saglik fakat MT6582 yuklerken hata veriyor.MT6589_EMMC_Lenovo_Vodafone Smart Tab III 10 bu romu yukledim bu seferde tablet resimdekigibi oldu acılmıyor.sadece dil ve bolge isimleri cıkıyor
Tue Aug 20 13-35-40.jpg

ustam emegine saglik fakat MT6582 yuklerken hata veriyor.MT6589_EMMC_Lenovo_Vodafone Smart Tab III 10 bu romu yukledim bu seferde tablet resimdekigibi oldu acılmıyor.sadece dil ve bolge isimleri cıkıyorEkli dosyayı görüntüle 6311

tabletin
Tue 2.jpg
VERSIYON menusunde sarı yazılardaki bilgiler cıkıyor.mumkunse bu ozzellikdeki romu yuklermisiniz..simdiden tesekur ederim

Şifre vermediği için arkadaşı siteden uzaklaştırdık. Bize dahil kimseye şifre vermiyor ama kendi reklamını bizim site üzerinden yapıyor. Youtu.be kanalına üye çekmeye çalışıyor.
ben ulaştım kendisine şifre aldım romda türçe var orjinal rom

Geri
Üst Alt