iyi aksamlar vodofone tab3 10 tablet var bu konudaki yazılım uygunmudur acaba buna ?

Ekli dosyalar

• IMG_20151019_150502.jpg
    IMG_20151019_150502.jpg
    177.7 KB · Görüntüleme: 29
Konudaki şifreli olan yazılımı kendim sağlam cihazdan çektim ben.

Denep dönüş yapın yinede indirdiğinizi
Yok sızın yazılımda sorun yok benim versionu emmc infodan sımdı gordum anladıgım kadarıyla versıyon uymadı bende s6000-A422 001 037 131132vf yazıyor bunu bulup yuklicem insallah tesekkurler son duruma göre bilgi veririm gene.

Arkadaşlar ilk kurulumda benim gibi country code - zaman aşımı hatası alanlar,SP Flash Tool içinde 'fac' dosyasını el ile gösterip kurulum yaptıklarında sorunun çözüldüğünü göreceklerdir.Günlerdir yaşadığım sorunu çözen ,site yöneticilerine ve adnanmirsad56 arkadaşıma çok teşekkür ederim.
Burda belirtmişsin ama yaptıktan sonra anladım :)

bende ki de, vodafone smart 3 10" lenovo tablet, açılışda android yazısında kalıyor. link2 deki romu deneyeceğim teşekkürler.

bende ki de, vodafone smart 3 10" lenovo tablet, açılışda android yazısında kalıyor. link2 deki romu deneyeceğim teşekkürler.
Bu firmware Uygun Olmayabilir Konu Açın elinde olan Arkadaşlar Verecektir.

Merhaba, elimdeki bu tablet sürekli boot ediyor ve herhangi bir yükleme yapamıyorum. Konuyla ilgili yönlendirmelerinizi rica ederim.

Merhaba, elimdeki bu tablet sürekli boot ediyor ve herhangi bir yükleme yapamıyorum. Konuyla ilgili yönlendirmelerinizi rica ederim.

Yazılım linki konuda mevcut kendiniz yükleyebilirsiniz.Destek isterseniz sitenin üstündeki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Geri
Üst Alt