ebircan35

Üye
Selamlar bu konuyu uzun zaman önce paylaştık. Bulunmaz bir nimet. Serdar ile diğer forumda az aramıştık.

Lenonovo platformu üzerine kurulmuş vodafone smart tab III 10.1 tablet için stock romdur.

Tabletin original değil ama Türkçe rom'u full herşeyi çalışıyor.

Yazılımı SP tool ile seçtikten sonra fac dosyasını elle seçiniz

DOWNLOAD2 rar pass gsmturkey

WhatsApp Image 2019-04-10 at 10.17.22 (1).jpeg

WhatsApp Image 2019-04-10 at 10.17.22.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende şimdi çektim yeni bir cihazdan. Lazım olursa veririz

Selamlar bu konuyu uzun zaman önce paylaştık. Bulunmaz bir nimet. Serdar ile diğer forumda az aramıştık.

Lenonovo platformu üzerine kurulmuş vodafone smart tab III 10.1 tablet için stock romdur.

Tabletin original değil ama Türkçe rom'u full herşeyi çalışıyor.

BU DOSYALARIN İÇERİSİNDEKİ TÜRKÇE ROM HANGİSİ?

Arkadaşlar ilk kurulumda benim gibi country code - zaman aşımı hatası alanlar,SP Flash Tool içinde 'fac' dosyasını el ile gösterip kurulum yaptıklarında sorunun çözüldüğünü göreceklerdir.Günlerdir yaşadığım sorunu çözen ,site yöneticilerine ve adnanmirsad56 arkadaşıma çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar ilk kurulumda benim gibi country code - zaman aşımı hatası alanlar,SP Flash Tool içinde 'fac' dosyasını el ile gösterip kurulum yaptıklarında sorunun çözüldüğünü göreceklerdir.Günlerdir yaşadığım sorunu çözen ,site yöneticilerine ve adnanmirsad56 arkadaşıma çok teşekkür ederim.
Geçmiş olsun.

Rica ederiz. geçmiş olsun iyi forumlar

Geri
Üst Alt