Çözüldü Vodafone Smart Ultra 6 VF-995N Android 5.1 QFIL Stock Rom

Bu cihazda kamera sorunu vardı fabrika ayarlarina cevirince ilk defa açıyor kullanıyor ve video bile sorunsuz çekiyordu biraz kullandıktn snra cihazın kamerası güvenlik sebebi gibi bi yazı cıkıyor açmıyordu.bizde yazılımdandır dedik.sıfırdan kurulum yani qfil ile tercih ettik ama sonuç hüsran.cihaz sebeke gitti wifi gitti zaten wifi ekranından snra ileri gidemiyoruz :D bi box yada başka bilen birine vermek lazım.
Önce edl modda Frp kırmak lazım. Sonrasına bakılır

arkadaşlar romu yükledim sorunsuz cihaz açılıyor cihazı sıfırla yazısı çıkıyor twrp giriyorum wipe işlemini yapmıyor

Smart Ultra 6 Qfil Full Rom
Qpst, Umt, Miracle Hepsi İle Yükleme Yapabilirsiniz.
Smart Ultra 6 Qfil Rom İndir
ustam qfil le sorunsuz yükleniyor cihaz ama cihaz açılırken cihazı sıfırla diyor telefon sıfırlaya asıyorum hiçbirşey olmuyor twrp menuden wipe işlemini yapıyorum hata veriyor sıfırlamıyor. birde romun içindeki twrp yi yükledim hala aynı sorun düzelmiyor. kurulumda yanlış birşey mi yapıyorum.

ustam qfil le sorunsuz yükleniyor cihaz ama cihaz açılırken cihazı sıfırla diyor telefon sıfırlaya asıyorum hiçbirşey olmuyor twrp menuden wipe işlemini yapıyorum hata veriyor sıfırlamıyor. birde romun içindeki twrp yi yükledim hala aynı sorun düzelmiyor. kurulumda yanlış birşey mi yapıyorum.
Cihazın sorunu neydi daha önce neden yazılım yüklemesi yaptınız?

buradaki tüm arkadaşlarımı takdir ediyorum gereksiz yorum yapanları ciddiye almayınız insanlara yardımcı olmak konusunda gayet başarılı ve bilinçli bir site burasıne arasam ilk karşıma çıkan sitelerden ayrıca başka yerlerdeki romları yazılımları yayınlayanlar kendi fırınlarındanmı çıkartıyor ekmek misali bizi ilgilendiren bize lazım olan burda varmı yokmu varrrrr gerisi hikaye Allah razı olsun admin arkadaşlar ve paylaşım yapan herkez.....

buradaki tüm arkadaşlarımı takdir ediyorum gereksiz yorum yapanları ciddiye almayınız insanlara yardımcı olmak konusunda gayet başarılı ve bilinçli bir site burasıne arasam ilk karşıma çıkan sitelerden ayrıca başka yerlerdeki romları yazılımları yayınlayanlar kendi fırınlarındanmı çıkartıyor ekmek misali bizi ilgilendiren bize lazım olan burda varmı yokmu varrrrr gerisi hikaye Allah razı olsun admin arkadaşlar ve paylaşım yapan herkez.....
Teşekkürler yorum için.

Ekip arkadaşlarımız bu konularda gerçekten iyiler. Bir Qfil rom yaptım diye dünyada bulunmayan birşeyi yaptım sananlar var.

benim telefofonun sürümü 6.0.1
ofil programını calıştırdım com3 olarakda gordu buradan sonra hangı sıralamaya göre yüklemeyi secip kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevınırım.

benim telefofonun sürümü 6.0.1

ofil programını calıştırdım com3 olarakda gordu buradan sonra hangı sıralamaya göre yüklemeyi secip kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevınırım.
yüklemeyi yaptım android yazısında kaldı acaba biryerlerde yanlışlıkmı yaptım

nasıl yapabilirim yardımcı olabılırmısınız abi suanda şifreleme basarısız oldu telefonu sıfırlayın dedı bende sıfırlamaya bastım sıfırlamada yapmıyor
Tamam Normal Hard Reset Yapcan Ustam Tuşlarlar

Geri
Üst Alt