•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Tavsiye Vodafone Smart Ultra 6 995N Android 5.1 Qfil Stock Rom

13 Eyl 2019
4
0
1
Smart Ultra 6 Qfil Full Rom
Qpst, Umt, Miracle Hepsi İle Yükleme Yapabilirsiniz.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
İyi günler bu romu qfil ile telefona attım android ekranında takılı kaldı hard reset yaparkende kodların sonunda (ınvalid argument) yazdığını farkettim ? Ne gibi işlemler yapmam gerekiyor. Cihazın daha önde bootloader kilidi vs açılmadı hiç. Dün şifreleme hatası verdi böyle oldu.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
19,008
27,051
113
36
İyi günler bu romu qfil ile telefona attım android ekranında takılı kaldı hard reset yaparkende kodların sonunda (ınvalid argument) yazdığını farkettim ? Ne gibi işlemler yapmam gerekiyor. Cihazın daha önde bootloader kilidi vs açılmadı hiç. Dün şifreleme hatası verdi böyle oldu.
TWRP varsa üstünde şimdi custom rom kurun.​

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
19,008
27,051
113
36
Twrp kurulmadı daha önce bu haldeyken nası kurabilirim ? Çeşilti forumlara baktım herkes farklı şeyler yazmış hepsini denedim hiç biri çözüm olmaıd.
Elimizde bu cihaza ait profesyonel araçlar ile çekilmiş yazılım var. Ama o profesyonel araçlar genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.​

13 Eyl 2019
4
0
1
Elimizde bu cihaza ait profesyonel araçlar ile çekilmiş yazılım var. Ama o profesyonel araçlar genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.
Daha önce mi6 cihazıma fastboot ekranından adb ile twrp yükledim fakat bunda o fastboot ekranınıda bulamadım kaldı böyle...
Benim şu anda yapabileceğim bir çözüm yolu var mı ?

12 Eki 2019
186
89
28
selamlar cihaz acılısta siyah ekranda Security Error: This phone has been flashed with unauthorized software and is locked. Call mobile operator for additional support.Please note that repair/return for this issue mychave additional cost. da kalıyor stock rom kurmak istediğimde qfılle cihazı baglayınca 8 adet bölüm acılıyor diski biçimlendirmeden kullanamassının diye muhtemel iç hafızamı zarar görmüş daha önce karsılasan oldumu tesekkurler

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
19,008
27,051
113
36
selamlar cihaz acılısta siyah ekranda Security Error: This phone has been flashed with unauthorized software and is locked. Call mobile operator for additional support.Please note that repair/return for this issue mychave additional cost. da kalıyor stock rom kurmak istediğimde qfılle cihazı baglayınca 8 adet bölüm acılıyor diski biçimlendirmeden kullanamassının diye muhtemel iç hafızamı zarar görmüş daha önce karsılasan oldumu tesekkurler
EDL modda yazılım yüklemek lazım.​

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!