Çözüldü Vodafone Smart Ultra 6 VF-995N Android 5.1 QFIL Stock Rom

ANABANT DURUMU P839V55B01 COM.ANDOID.SİSTEMİ DURDU HATASI VERIYORDU DEVAMLI NORMAL HAT VE WİFİ CALIŞIYORDU
Cihaza recovery ekranından bir format atın. Ardından hafıza kartı ile yüklenen yazılımı kurun. Sorun donanımsal değilse düzelir.

Smart Ultra 6 Qfil Full Rom
Qpst, Umt, Miracle Hepsi İle Yükleme Yapabilirsiniz.
Smart Ultra 6 Qfil Rom İndir
İyi günler bu romu qfil ile telefona attım android ekranında takılı kaldı hard reset yaparkende kodların sonunda (ınvalid argument) yazdığını farkettim ? Ne gibi işlemler yapmam gerekiyor. Cihazın daha önde bootloader kilidi vs açılmadı hiç. Dün şifreleme hatası verdi böyle oldu.

İyi günler bu romu qfil ile telefona attım android ekranında takılı kaldı hard reset yaparkende kodların sonunda (ınvalid argument) yazdığını farkettim ? Ne gibi işlemler yapmam gerekiyor. Cihazın daha önde bootloader kilidi vs açılmadı hiç. Dün şifreleme hatası verdi böyle oldu.
TWRP varsa üstünde şimdi custom rom kurun.​

Twrp kurulmadı daha önce bu haldeyken nası kurabilirim ? Çeşilti forumlara baktım herkes farklı şeyler yazmış hepsini denedim hiç biri çözüm olmaıd.
Elimizde bu cihaza ait profesyonel araçlar ile çekilmiş yazılım var. Ama o profesyonel araçlar genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.​

Elimizde bu cihaza ait profesyonel araçlar ile çekilmiş yazılım var. Ama o profesyonel araçlar genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.
Daha önce mi6 cihazıma fastboot ekranından adb ile twrp yükledim fakat bunda o fastboot ekranınıda bulamadım kaldı böyle...
Benim şu anda yapabileceğim bir çözüm yolu var mı ?

Selamün aleyküm günaydın smart 6 ultra bu yazılımı kurdum fakat cihaz açılmadı ederim modundan kaldı qfil 9008 olarak görüyor modeli srq-995n yardım edermiş
Umt ile yükleme şansınız varmı.
Umt backup veririm size

Geri
Üst Alt