Çözüldü Vodafone Smart Ultra 6 VF-995N Android 5.1 QFIL Stock Rom

skynet

Yasaklı
Vodafone Smart Smart Ultra 6 QFİL Full Rom
Qpst, Umt, Miracle Hepsi İle Yükleme Yapabilirsiniz.

YAZILIM YÜKLEME ARACI QFİL Buradan bilgisayarınıza son sürüm indirip veya Bilgisayarınızda çalışan sürümü indirip yükleme yapabilirsiniz.

indir.png

Gizli İçerik
Alternatif:

Moderatör tarafında düzenlendi:
indiriyorum henüz daha denemedim.başka forumlarda buldugum bi kaç konuyla denedim.bazisinda android yazısında kalıyor.bazısında ise cihaz acılıyor ilk kurulum aşaması yani dili seciyorsun sim kartı atla diyorsun wifi ekranında atla diye bir yazıda gelmiyor wifileride göstermiyor.hatta simkart takılıyken yok olarak görüyor.şimdi birde bunu denicem.

indiriyorum henüz daha denemedim.başka forumlarda buldugum bi kaç konuyla denedim.bazisinda android yazısında kalıyor.bazısında ise cihaz acılıyor ilk kurulum aşaması yani dili seciyorsun sim kartı atla diyorsun wifi ekranında atla diye bir yazıda gelmiyor wifileride göstermiyor.hatta simkart takılıyken yok olarak görüyor.şimdi birde bunu denicem.
İndirip Deneyin Geri Dönüş Yaparsınız Hocam Olumlu Olumsuz..

ben nerde hata yapıyorum acaba ya. bu arşivin içinde twrp recovery yazıyor onuda yukleyince cihaz ne simkart nede wifi ekranını geçmiyor.

ben nerde hata yapıyorum acaba ya. bu arşivin içinde twrp recovery yazıyor onuda yukleyince cihaz ne simkart nede wifi ekranını geçmiyor.
Cihaza Recoveryden Sıfırlama İşlemi Yaparmısınız..

Daha Öylemi Hocam
indirdigim dosyanın içinde twrp recory diye bi image dosyası war onu yükledim twrpden.açıldı logoyu geçti dedigim gibi ilk açılıştaki ayarlamalarda kaldı wifiden snrası ilerlemiyor.atla yazısı sönük ve wifi görmüyor.zaten 112yide aramıyor.

indirdigim dosyanın içinde twrp recory diye bi image dosyası war onu yükledim twrpden.açıldı logoyu geçti dedigim gibi ilk açılıştaki ayarlamalarda kaldı wifiden snrası ilerlemiyor.atla yazısı sönük ve wifi görmüyor.zaten 112yide aramıyor.
Cihazınızda sanırım FRP var

Hesaba düşmüş Olmasınmı Usta Cihaz :)

bende onu diyorum iste wifi ekraninda wifileri gostermiyor acip kapatabilecegim bir alanda yok.mobil veri icin sim kart takiyorum onuda gormuor dunden beri cildirtti resmen
Bu konudaki yazilimi mi yüklediniz

Evet zaten bu konudaki yazilim haricinde d yani qfil ile atilabilecek baska bir yazilim bulamadim hangi foruma baksam sonuc bu cikiyor icinden.
Bu cihazdan dün geldi bana hafıza kartı ile yazılım yükledim teslim ettim. Hiç problem yoktu.

Bu cihazdan dün geldi bana hafıza kartı ile yazılım yükledim teslim ettim. Hiç problem yoktu.
Bu cihazda kamera sorunu vardı fabrika ayarlarina cevirince ilk defa açıyor kullanıyor ve video bile sorunsuz çekiyordu biraz kullandıktn snra cihazın kamerası güvenlik sebebi gibi bi yazı cıkıyor açmıyordu.bizde yazılımdandır dedik.sıfırdan kurulum yani qfil ile tercih ettik ama sonuç hüsran.cihaz sebeke gitti wifi gitti zaten wifi ekranından snra ileri gidemiyoruz :D bi box yada başka bilen birine vermek lazım.

Geri
Üst Alt