Yardım Vodafone Smart Ultra 6 995N Android Yazısı Geliyor Geri Kapanıyor

denedim ustam qfil ilk başta yüklemişti cihaz açmıştı ama hücresel veri sim okumama wifi çalışmama vardı bende daha sonra tekrar denedim bu sefer yüklemedi yine android yazısında kalmaya devam etti hata veriyor yüklemde sırasında emmc olabilir belki

abi farklı twrp denedinmi

Ustam ben WhatsApp grubunda değilim birde yükleme yapmaya çalıştıktan sonra hafıza kartına ekleme olmuş

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    12.5 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Ustam ben WhatsApp grubunda değilim
abi indirdigin qfil romunun klasöründe bir tane daha twrp var ismini recovery.img yapıp firmware klasörüne at tekrar yazılım yükle bide bu twrp ile dene ben başarılı oldum hiç hata vermedi.

abi indirdigin qfil romunun klasöründe bir tane daha twrp var ismini recovery.img yapıp firmware klasörüne at tekrar yazılım yükle bide bu twrp ile dene ben başarılı oldum hiç hata vermedi.
malesef olmadı usta iade beynim yandı :)

Ekli dosyalar

• Adsız11.png
    Adsız11.png
    89.4 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
İy geceler ustalar tekrar bu konuya döndüğüm için kusura bakmayın aynı cihazdan yine geldi bu sefer android yazısı geliyor security error hatası veriyor qfil ile yazılım hata veriyor SD card ile hata veriyor bir fikriniz varmidir
IMG_20190805_002602.jpg

İy geceler ustalar tekrar bu konuya döndüğüm için kusura bakmayın aynı cihazdan yine geldi bu sefer android yazısı geliyor security error hatası veriyor qfil ile yazılım hata veriyor SD card ile hata veriyor bir fikriniz varmidir
Ekli dosyayı görüntüle 5921
EDL moda alıp sitemizde bulunan UMT Dongle QcFire Tool ile çekilmiş yazılımı yükleyin düzelir.​

SELAMUN ALEYKUM HOCAM AYNI MODEL BENDE DE VAR FORMAT ATTIM TELEFONA ANDROID YAZISINDA TAKILI KALIYOR VE SECURTY ERROR HATASI VERIYOR NE YAPTIYSAM BECEREMEDIM TW VERSEM GIRIP BAKARMISINIZ MUSAITSENIZ
Büyük harf ile yazmak yasaktır.

Yazılım yüklemesi yaptınız mı?​

Büyük harf ile yazmak yasaktır.

Yazılım yüklemesi yaptınız mı?
Kusura bakmayın ozur dılerım hiçbir şey yapamadım sıtede kı her şeyı ındırdım qfil acamıyorum açsam ne yapacagım onu bılmıyorum bu teamwıever versem yardımcı olabılırmısnız

PC bilginiz yoksa, cihaza daha fazla zarar verirsiniz. Cihazı çöp edersiniz. O yüzden size tavsiyem en yakın teknik servise cihazı bırakmanız.

Bağlantı şu an için yapamayız.​

PC bilginiz yoksa, cihaza daha fazla zarar verirsiniz. Cihazı çöp edersiniz. O yüzden size tavsiyem en yakın teknik servise cihazı bırakmanız.

Bağlantı şu an için yapamayız.
pc bilgim var fakat qfill programını ılk defa kullanacagım ayrıca programın exe sını bulamadım ındırdıgım dosyaların ıcınden telefon ile ılgılı pek bir blgim yok yarın yapabılırmısınız peki baglantı

pc bilgim var fakat qfill programını ılk defa kullanacagım ayrıca programın exe sını bulamadım ındırdıgım dosyaların ıcınden telefon ile ılgılı pek bir blgim yok yarın yapabılırmısınız peki baglantı
Qfil kullanımı ve yazılım yükleme ile ilgili bir çok video ve makale bulunmaktadır.

Yarın için birşey diyemem. İşin yoğunluğuna bağlı olarak değişir.​

Geri
Üst Alt