Yardım Vodafone Smart Ultra 6 IMEI Null

bildem

Üye
ustalar vodafon smart ultra 6 telefonuma forumdaki 6.0.1 romu yükledim Qfil programı ile telefon sorunsuz açıldı imei gözükmüyor imei: 0 yazıyor şebeke yok geri kalan tüm versiyonlar çalışıyor nasıl düzeltebilirim hiç bir yedeğim yok

Son düzenleme:
yardım edecek kimse yokmu

Tekrardan başka bi yazılım yüklüyüp deneyin
He bide yazılımdan sonra cihazı sıfırlamayı denedinizmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
evet ilk olarak 6.0.1 romu qfil le yükledim sonra içerden orjinal 5.1.1 romu sdkartan yükledim sürümü düşürdüm telefon açıldı 2 ad güncelleme yaptı ve yazılımı 6.0.1 e yükseltti ciyazı sıfırladım ciyaz rotlu ve twrp yüklü başka bir yazılım denedim olmadı imei gözükmüyor sizin öneriniz hangi yazılım

evet ilk olarak 6.0.1 romu qfil le yükledim sonra içerden orjinal 5.1.1 romu sdkartan yükledim sürümü düşürdüm telefon açıldı 2 ad güncelleme yaptı ve yazılımı 6.0.1 e yükseltti ciyazı sıfırladım ciyaz rotlu ve twrp yüklü başka bir yazılım denedim olmadı imei gözükmüyor sizin öneriniz hangi yazılım

Orjinaline donmek bence imkansızdır
Siz cihaza imei atın

rom yüklemelerinde imei silniyormu bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın

Bu modele hiç işlem yapmadım ama imei gelmesi için bayabi işlem denemissiniz son çare imei değiştirmek ben böyle düşünüyorum

Bu modele hiç işlem yapmadım ama imei gelmesi için bayabi işlem denemissiniz son çare imei değiştirmek ben böyle düşünüyorum

ilginiz için tşk ederim bir cözüm yolu olursa bilgi verirseniz sevinirim

ustalar vodafon smart ultra 6 telefonuma forumdaki 6.0.1 romu yükledim Qfil programı ile telefon sorunsuz açıldı imei gözükmüyor imei: 0 yazıyor şebeke yok geri kalan tüm versiyonlar çalışıyor nasıl düzeltebilirim hiç bir yedeğim yok
Elinizde profesyonel araçlar var mı? Onlarla işlem yapmanız lazım.​

Elinizde profesyonel araçlar var mı? Onlarla işlem yapmanız lazım.
hayır yok telefoncuya götürdüm 150 tl istedi telefonun değeri kadar bende kendim uğraşıyorum kendim bilgisayar tamircisiyim elimde aynı telrfondan 2 adet var biri google hesabını unuttum kuramıyorum frp sorunu google hesabı sıfırlanıyor dediler arkadaşlar programla ama hangisi bundada imei gözükmüyor

hayır yok telefoncuya götürdüm 150 tl istedi telefonun değeri kadar bende kendim uğraşıyorum elimde aynı telrfondan 2 adet var biri google hesabını unuttum kuramıyorum frp sorunu bundada imei gözükmüyor
Yeriniz nerede? Hangi ilde ikamet ediyorsunuz?​

İmei repair işlemi
af4ce4b245fb87b3ab574d122d47a099.jpg

MRD-LX1F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt