Stock Rom Vodafone Smart V8 VDF-710 Google Account - FRP

• Konbuyu başlatan astek055
  • Başlangıç tarihi
A

astek055

Merhaba Arkadaşlar;
Bugün sizlere Vodafone Smart V8 VDF-710 cihazımızın Google Account yani bir diğer adıyla Frp kilidini hiçbir cihaza box vb. şeyler ihtiyaç duymadan nasıl açacağınızı göstereceğim.

Gizli İçerik
Evet Arkadaşlar. Buradaki işlemleri yaparken videoda çekmiş bulunuyorum lakin video boyutu 2gb bulduğu için yükleme yapamadım.(İsteyen Arakadaşımıza Özelden Atılacaktır.) Bu sebeble işlemlerin bir kısmını Youtube üzerinde bulunan Türkcell T80 üzerinden devam edeceğiz. İsterseniz önce videomuzun bir kısmına bakalım.

Youtube üzerinde olan videonun dakika 1.30'a kadar olan kısmı bizi ilgilendirmektedir. Youtube üzerinde arama yerine gelip GSM Jemliyazıyoruz. Sonrasında herhangi bir video açıp daha fazla sekmesine tıklayarak alt taraftaki linke tıklıyoruz. Karşımıza Google Chrome gelcektir. Burada adres çubuğuna cuon.io/PPbp yazıyoruz. Açılan bu sayfanın alt tarafında "Click here to continue" yazısına tıklıyoruz. Açılan sayfada "Get link" yazılan bir yere tıklıyoruz. Karşımıza gelen sayfadan "quick shortcut maker" indiriyoruz. "Quick shortcut maker"kurduktan sonra alt tarafta bulunan "TEDARİK" yazan yeri buluyoruz. (TEDARİK yazısının al tarafında com.android.zte.provisionyazmasına dikkat ediyoruz.) "TEDARİK" yazan yere girip "TRY" yazısına tıklıyoruz. Şaka gibi ama işlem bu kadar. Daha sonra "quick shortcut maker" dan çıkıyoruz. Ayarlar-cihaz hakkında-derleme numarası tıklayarak geliştirici seçenekleri açıyoruz. Oradan "OEM" kilidini açıyoruz. Daha sonra Ayarlar-Hesaplar bölümüne gelerek şifresini bildiğimiz bir Gmail adresi ekliyoruz. Sonrasında Cihazı sıfırlayıp yeniden kurulum yapıyoruz. İşlemler bu kadar. Afiyet olsun efendim. :)
Not.: İsteyen arkadaşa videosu göderilecektir. Yapamayan arkadaşlara yardımcı olunacaktır.
Unutmayınız..!!!
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan

GSM Turkey ve BEN sorumlu değilimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt