Çözüldü W3X UMT Dongle Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdeLa

Üye
Merhaba yakın bir zamanda w3x aldım.
boxları zorda olsa çalıştırdım ancak önemli olan umt box qcfire programını çalıştırmadım.
akıllı kart herşeyi görüyor ancak read info yada repair imei gibi herhangi bir tuşa bastığımda ekteki hatayı veriyor.
Bu konu hakkında bilgisi olan varmıdır ?
QCFİRE dışındaki mtk-frp uygulamaları çalışıyor ancak sadece qcfire de bu hatayı veriyor.
error umt.png
error umt.png

Haydaaa :) Bende sırf bu hata yüzünden yeni aldığım laptopun harddiskinden Windows 10'u sildim... Neyse bakalım artık 4.2 sürümünde deneyelim... Birde diğer programlar için 10 mu 7 mi ?

Fiyat ne ustam birde kurulum ve bazı durumlarda yardımcı oluyomusunuz farkli markalarda mesela huawie gibi telefonlarin yazılım sorunlarıyla falan pek bilgim yok

Fiyat ne ustam birde kurulum ve bazı durumlarda yardımcı oluyomusunuz farkli markalarda mesela huawie gibi telefonlarin yazılım sorunlarıyla falan pek bilgim yok
Almanizi tavsiye etmem.
Boxlar gidip geliyor. Surekli takip cekiyormus gibi)
1 haftadir Sigma (huawei box) calismiyor.
Yetkili arkadasa durumu soyluyorum ancak tek dedigi bakim var oluyor. Artik cevap bile vermiyor parasiyla rezil olma durumu var yani.
Umt eski surumde calisiyor yeni surumlerde calismiyor.
Cogu box her zaman acik olmuyor. Mesela O gun z3x kullanicaksiniz ancak kapalidir calismaz gibi.

Almanizi tavsiye etmem.
Boxlar gidip geliyor. Surekli takip cekiyormus gibi)
1 haftadir Sigma (huawei box) calismiyor.
Yetkili arkadasa durumu soyluyorum ancak tek dedigi bakim var oluyor. Artik cevap bile vermiyor parasiyla rezil olma durumu var yani.
Umt eski surumde calisiyor yeni surumlerde calismiyor.
Cogu box her zaman acik olmuyor. Mesela O gun z3x kullanicaksiniz ancak kapalidir calismaz gibi.
Sıkıntılı bi sistem demekki teşekkürler kardeş

Kullanan var mı ? Sorunlar devam ediyor mu düzeldi mi? Oneplus cihazlarda denediniz mi? Bilgilendirme yapabilcek kimse var mı?

Hocam bendede sadece ultimate gsm 5.4 de bu hatayı verıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt