Yardım Whatsapp Konuşmalarını İPhone'dan Android'e Kopyalama

ghost.

Üye
Başlıkta da belirttiğim gibi WhatsApp Konuşmalarını iPhone'dan Android'e kopyalama işlemini nasıl yapabilirim.
Bir bilgisi veya fikri olan var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Başlıkta da belirttiğim gibi WhatsApp Konuşmalarını iPhone'dan Android'e kopyalama işlemini nasıl yapabilirim.
Bir bilgisi veya fikri olan var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ben daha önce uğraştım ama başarılı olamadım. PC programları ile denedim olmamıştı. Baya zaman geçti mutlaka bir yöntemi çıkmıştır. Bir araştırma yapayım. Ayrıca @odunbey arkadaşımız da bu konularda tecrübelidir. Oda müsait olursa bir araştırma yapar.​

Ben daha önce uğraştım ama başarılı olamadım. PC programları ile denedim olmamıştı. Baya zaman geçti mutlaka bir yöntemi çıkmıştır. Bir araştırma yapayım. Ayrıca @odunbey arkadaşımız da bu konularda tecrübelidir. Oda müsait olursa bir araştırma yapar.

Android lerde olduğu gibi ioslarda da gmail e yedekleme vardır diye düşünüyorum.
Ayni gmail i diğer cihaza girerek yedekler alınabilir

Android lerde olduğu gibi ioslarda da gmail e yedekleme vardır diye düşünüyorum.
Ayni gmail i diğer cihaza girerek yedekler alınabilir
maalesef ios kullanıcıları sadece icloud'a yedekleme yapabiliyor android kullanıcılarıda gmaile ikisi arasında çağraz alışveriş yapılamıyor
onun yerinde çeşitli toolar kullanılarak çapraz veri alışverişi yapılabiliyor

maalesef ios kullanıcıları sadece icloud'a yedekleme yapabiliyor android kullanıcılarıda gmaile ikisi arasında çağraz alışveriş yapılamıyor
onun yerinde çeşitli toolar kullanılarak çapraz veri alışverişi yapılabiliyor
Gmail olarak da icloud hesabi açılıyor ya dedim belki alıyordur diye. Kendi serverına yedek alıyorsa yapcak bişey yok illegal yollara başvurmak gerek :D

@undefined, Eyvallah teşekkür ederim. Ama buna benzer bir yöntemle hallettik

Geri
Üst Alt