Yardım Win7 0xc0000005 Hatası

cepfns

Üye
Kullandığım c***k programlardan kaynaklı bir sorun. Bazı exe dosyalarını kurarken veya kurulu exe dosyasını çalıştırırken bu hata çıkıyor. Bazı dosyları zipten çalıştırınca veya dosyaya yazma kilidi bırakınca dosyalar çalışabiliyor. Ama her dosyada işe yaramıyor. Format atmadan ya da virüs programı kurmadan bu sorunu aşmanın yolunu bilen var mı?

Kullandığım c***k programlardan kaynaklı bir sorun. Bazı exe dosyalarını kurarken veya kurulu exe dosyasını çalıştırırken bu hata çıkıyor. Bazı dosyları zipten çalıştırınca veya dosyaya yazma kilidi bırakınca dosyalar çalışabiliyor. Ama her dosyada işe yaramıyor. Format atmadan ya da virüs programı kurmadan bu sorunu aşmanın yolunu bilen var mı?
Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı 0xc0000005 Hatası ve Çözümü | Nedir Nasıl Kimdir

Bende de aynı problem var. Win7 de. Format atiyorum düzeliyor. Asus flash tool yükleyene kadar problem yok ama onu kurunca yine bu hata çıkıyor
Kesinlikle bir virüs bu.
Bi hata çıkınca team viewer da çalışmıyor

Bende de aynı problem var. Win7 de. Format atiyorum düzeliyor. Asus flash tool yükleyene kadar problem yok ama onu kurunca yine bu hata çıkıyor
Kesinlikle bir virüs bu.
Bi hata çıkınca team viewer da çalışmıyor
TeamViewerPortable zip içinde çalıştırınca oluyor ustam.

virüs ve türevleri win 7 de çok rahat bir şekilde yayılıp çalışabiliyor
virüslerin %95'i win 7 de ve xp de çalışması için kodlanmış bu sistemle çok uyumlu çalışırlar
size tavsiyem win 10 kullanın virüs koruma programları kurmasanız dahi sisteminize kolay kolay zarar gelmez

virüs ve türevleri win 7 de çok rahat bir şekilde yayılıp çalışabiliyor
virüslerin %95'i win 7 de ve xp de çalışması için kodlanmış bu sistemle çok uyumlu çalışırlar
size tavsiyem win 10 kullanın virüs koruma programları kurmasanız dahi sisteminize kolay kolay zarar gelmez
Sana bi tane bu virüsten gönderelim bi bak uğraş sen çözersin ahmet ustam

Sana bi tane bu virüsten gönderelim bi bak uğraş sen çözersin ahmet ustam
abi bu olay yeni nesil işlemcilere win 7 32 bit kurulduğu zaman gerçekleşen birşey
tamamen işlemci ve işletim sistemi ile alakalı bir hata
bir virüs değil o uyumsuzluktan dolayı oluşuyor
örnek veriyorum kuruyorsun win 7 32 bit sorun yok 2 gün sonra durduk yere exe leri açamamaya başlıyor
gelişmiş ve bu kadar cihaza bulaşmayı başarmış bir kod kesinlikle bunu yapmaz
bir adam neden böyle bir kod tasarlasın ki ?
virüslerin genel amaçlarından şunlar "bilgi hırsızlığı" " fidye" "kişisel hayata taciz sapkınlık kameraları izleme" gibi zevki şeyler
düşünün bir virüs yapıyorsunuz ve bulaştığı sistemde exe dosyalarını açmanıza izin vermiyor
üstelik bunun karşılığında sizden fidye istemiyor veya sizden bilgi çalmıyor yada sizi izlemiyor
üstüne üstüne size diyorki kardeşim bilgisayarına format at beni bu bilgisayardan sil
umarım açıklayıcı olmuştur

abi bu olay yeni nesil işlemcilere win 7 32 bit kurulduğu zaman gerçekleşen birşey
tamamen işlemci ve işletim sistemi ile alakalı bir hata
bir virüs değil o uyumsuzluktan dolayı oluşuyor
örnek veriyorum kuruyorsun win 7 32 bit sorun yok 2 gün sonra durduk yere exe leri açamamaya başlıyor
gelişmiş ve bu kadar cihaza bulaşmayı başarmış bir kod kesinlikle bunu yapmaz
bir adam neden böyle bir kod tasarlasın ki ?
virüslerin genel amaçlarından şunlar "bilgi hırsızlığı" " fidye" "kişisel hayata taciz sapkınlık kameraları izleme" gibi zevki şeyler
düşünün bir virüs yapıyorsunuz ve bulaştığı sistemde exe dosyalarını açmanıza izin vermiyor
üstelik bunun karşılığında sizden fidye istemiyor veya sizden bilgi çalmıyor yada sizi izlemiyor
üstüne üstüne size diyorki kardeşim bilgisayarına format at beni bu bilgisayardan sil
umarım açıklayıcı olmuştur
Hahahah buda musallat virüsü gibi yanlışlıkla türeyen cinsten olmasın

Selam!
c***k DOSYALARDAN KAYNAKLANAN BIR SORUN...
FORMAT ATDIGINDAN SONRA VIRUSLU BELLEKLERI KULLANMA

Bende de aynı sorun oluyordu hatta smart switch bile çalışmıyordu formatla çözdüm

şu lanet virus u format atıncada gitmemişti bende regedit falan temp le falanla uğraşıp çözmüşdüm ve daha sonra avastla taramıştım

burdan 32 veya 64 bit işletim sisteminiz hangisi ise indirin tam tarama yapın işlem tamamdır ben böyle çözdüm hatta runtime error hatası alıyordum o bile çözüldü

Bende de aynı sorun oluyordu hatta smart switch bile çalışmıyordu formatla çözdüm

C.RAC.KLARDAN GELEN BIR VIRUS
FORMAT AT..DRIVER DOSYASINI HER HANGI BIR BELLEKDEN KURMA.VIRUS BELLEKDEDE OLA BILIR...
Kaspersky kullan bellekleri tara..duzelecek...bendede ayni sorun vardi..iTunes bile calismiyordu..
Dedigimi yap duzelecek

Geri
Üst Alt