Yardım Windows 10 Format Sonrası Key İstermi?

exit kısmında load safe default secenegıne tıkla onayla sıfırlanmıs olacak
bunu yapıyorum.
15867033354831708479019.jpg

usb yı taktıgın port 3.0 ıse 2 ye 2 ıse 3 te denermısın olmaz ıse malesef baska bı ımaj ıle denemen lazım yanında bı bılgısayar olsaydı hemen baglanır bı flash hazırlar emın olurduk ona gore yorum yapardık ama su anda gorunurde flasha bı problem var gıbı

usb yı taktıgın port 3.0 ıse 2 ye 2 ıse 3 te denermısın olmaz ıse malesef baska bı ımaj ıle denemen lazım yanında bı bılgısayar olsaydı hemen baglanır bı flash hazırlar emın olurduk ona gore yorum yapardık ama su anda gorunurde flasha bı problem var gıbı
hocam hpnin kendi veediği kurtarici Usbi vardi onu taktım ve bios açilinca Gario secenkelr çikti :D ilk gördüm orda basta hard diskin ismi felan vardi ikinci olarak taktigim play vardi ordan taktigim flaşi seçtim ve yeniden baslsti ve sorun bildir vs çikti ordan eskisi fibi tekrar bu pcyi sifirle ve windowsu geri yükler vs sençekli olana tikladim normalde 1den 34e atlar ve 35e atlayip hata verirdi foto attim %4 olmuş inşallah olue 2 gündür uyuyamiyorum pc lazım öğretmen birine :)
158670435093177818344.jpg
1

bol şans orjınal recovery kurtarma bolumunden yukleme yapıyorsa ıyı degılse temız kurulum olmuyacak buyuk ıhtımal ama genede ısını gorecektır

bol şans orjınal recovery kurtarma bolumunden yukleme yapıyorsa ıyı degılse temız kurulum olmuyacak buyuk ıhtımal ama genede ısını gorecektır
hocam diğer seçeneklerden yaptim kurtarmadan değil Temiz kurulumdan Kastınız tam olarak ne oluyor Açilsin yeter Diyorum şualik :D

:) orjınal system uzerınden gelen wındowsu kuruyorsa sorun yok yalnız wındows 10 un kendı kurtarma bolumunden yapıyorsa pek kafama yatmıyor benım ama ıs gorur merak etme :)

:) orjınal system uzerınden gelen wındowsu kuruyorsa sorun yok yalnız wındows 10 un kendı kurtarma bolumunden yapıyorsa pek kafama yatmıyor benım ama ıs gorur merak etme :)
artık aglayabilirm 1 saatin ardindan yije ?
15867079024991531408510.jpg
15867079024991531408510.jpg

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

hocam yine
bilmedihim ekran cikti eufu seneçenegindne buraya geldim bilginiz var mi?

Ekli dosyalar

• 15867080428741363355382.jpg
    15867080428741363355382.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 15
Format medyası hazırlayıp format atacaksınız siz başka bişe yapmışsınız
Boşuna uğraşmayın o PC’ye format lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hocam o şekilde de olmuyor Flaşa Zaten format dosyası vs var O ama hata veriyor işte

hocam o şekilde de olmuyor Flaşa Zaten format dosyası vs var O ama hata veriyor işte

Hata vermez siz yanlış yapıyorsunuz
Format demek PC kurulumudur her PC o
Moda sıkıntısız girer

Hata vermez siz yanlış yapıyorsunuz
Format demek PC kurulumudur her PC o
Moda sıkıntısız girer

hocam Medyayı kurduktan sonea Neresinde Yanlıs yapmiş olabilirim? isoyu cikardim içinde setup vs vardi windows dosyalari işte gelip uefi den de ayayip kaydetim yeniden başlattim hatayi aldim

hocam Medyayı kurduktan sonea Neresinde Yanlıs yapmiş olabilirim? isoyu cikardim içinde setup vs vardi windows dosyalari işte gelip uefi den de ayayip kaydetim yeniden başlattim hatayi aldim
isoyu çıkarmayacaksın.rufus diye bir program var onunl yazdıracaksın usb ye

Güzel kardeşim burda detaylı anlatım mevcut

Geri
Üst Alt