Windows 10 Güncellemeleri Tamamen Kapatmak

ysfakc

Üye
Merhaba windows 10 sürekli sürüm güncellemesi almakta. Bu yeni ve ssd disk barındıran cihazlar için her ne kadar faydalı ise, eski ve yıllanmış bir sabit diske sahip bir pc için o kadar kötü. Kasıtlı eskitme dediğimiz muhabbet burada da karşımıza çıkmakta. Şayet bilgisayarınız sitabil ve hızlı ise güncellemeleri kapatmak en mantklısı. Burda önemli nokta diskiniz ssd yada yeni ise kapatmayabilirsiniz ama eski ise kesinlikle güncelleştirmeleri kapatmalısınız. Bu konu ile ilgili bir çok yönten var ve çoğu kalıcı yöntem değil.Kalıcı olanlar ise sürücü güncelleştirmelerine kadar her şeyi kapatıyor. İşte şimdi paylaşacağım program güncelleştirme kapatma olayını kademeli olarak bize bırakıyor..

Burada

screenshot_43.png

Elinize sağlık hocam ben genelde format attığım bilgisayarların güncellemelerini hizmetlerden windows update yi devre dışı bırakarak yapıyordum. Bu da bi alternatif tekrar teşekkürler.

Elinize sağlık hocam ben genelde format attığım bilgisayarların güncellemelerini hizmetlerden windows update yi devre dışı bırakarak yapıyordum. Bu da bi alternatif tekrar teşekkürler.
Hocam o yöntem genelde kalici olmuyor bende oyle denedim bir kac kez hem ugrastirici hemde kalici degil. Rica ederim..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Bende şifre alabilirmiyim. Teşekkürler paylaşım için.

Geri
Üst Alt