Güncelleme Windows 10 Lite Edition İndir Güncel 24.06.2019

Bycoder35

Üye
Windows-10-1.jpg

Windows 10 Lite Edition İndir – Türkçe 7 Dilli + UEFİ v10 32×64 bit
Küçük boyutlu donanıma sahip oaln PC’ler için yapılmış bir işletim sistemidir. Sistem Türkçe dahil tam 7 farklı dili desteklemektedir. İster UEFI olarak isterseniz de BIOS olarak sistemi kurabilirsiniz. NetFramework 3.5 sürüm ile uyumlu, tamamen etkinleştirme özelliğine sahip Windows 10 ile bilgisayarınızı aktif bir şekilde uzun bir süre içerisinde güncel kullanabileceksiniz.
SEÇMELİ aktivasyon. stabil windows 2019 haziran güncel redstone 6
link 64 bit :
link 32 bit :

Moderatör tarafında düzenlendi:
böyle paylaşımları görmek gerçekten güzel eline sağlık dostum izninle indiriyorum şuan
evimde bulunan düşük donanıma sahip mini pc tarzı bir kasa var tv box olarak kullanmak istedim zamanında verim alamadım diye kenara atmıştım.
şuan gece saat 01:50 ve o kasayı depodan cıkarıcam yükleyecem bunu bakalım ne olacak :D

15614206257522062774280.jpg

yükleniyor gece gece uykumuz gelmiyor aksiyon arıyoruz :):)

Win 10 eksiğim vardı indiriyorum. Bu arada 13 in 1 benzeri yapılar var mı win 10'da da?

böyle paylaşımları görmek gerçekten güzel eline sağlık dostum izninle indiriyorum şuan
evimde bulunan düşük donanıma sahip mini pc tarzı bir kasa var tv box olarak kullanmak istedim zamanında verim alamadım diye kenara atmıştım.
şuan gece saat 01:50 ve o kasayı depodan cıkarıcam yükleyecem bunu bakalım ne olacak :D
Kısaca Teknolojiyi Seviyoruz Daha Güncel Versiyonları Bycoder35 farkıyla gsmturkey.net sunucam :)

Ekli dosyayı görüntüle 5037

Windows 10 Lite Edition İndir – Türkçe 7 Dilli + UEFİ v10 32×64 bit
Küçük boyutlu donanıma sahip oaln PC’ler için yapılmış bir işletim sistemidir. Sistem Türkçe dahil tam 7 farklı dili desteklemektedir. İster UEFI olarak isterseniz de BIOS olarak sistemi kurabilirsiniz. NetFramework 3.5 sürüm ile uyumlu, tamamen etkinleştirme özelliğine sahip Windows 10 ile bilgisayarınızı aktif bir şekilde uzun bir süre içerisinde güncel kullanabileceksiniz.
SEÇMELİ aktivasyon. stabil windows 2019 haziran güncel redstone 6
link 64 bit :[Gizli içerik]
link 32 bit :[Gizli içerik]
Bu işletim sistemleri güncelleme alıyormu

güvenlik güncellemeleri vs uptadeler alır hocam

Bu hatanın bir çözümü var mı ? Google nın işleri işte :)

Hemen kotayı doldurmuşşsunuz::):)

Ekli dosyalar

• indirme fial.JPG
    indirme fial.JPG
    33 KB · Görüntüleme: 46
Deneyenler yorum koyabilir mi?

Normal ürümden farkı nedir?

Driver veya programlarla uyumuzluk oluyor mu bu sürümde?

Ben linklerdeki dosyayı yedeklemiştim. İsterseniz verebilirim ;)

Geri
Üst Alt