• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

WUUUWWW diyeceğiniz bir tablet pc

cengotek

Üye
Üye
Cihaz elime bu şekilde geçti fazla anlamam video falan seyrederek birşeyler yapabilrmiyim diye aldım ama , içini açtım durum şu şekilde.
Aldığım adam batarya ile anakart arasındaki konnektör bozuk diye aldım ama işte :)
Cihazın kapagını açtım arkasını : sorunlar gördüğüm kadarıyla şöyle
1- Evet batarya konnektörünün anakarttaki girişinin iki tane dişi düşmüş 5 li pinli bir konnektör
2- on kamera flexi kopuk
3- acma kapama tuşu düşmüş aynı zamanda anakarttan da sökülmüş gibi gförünüyor
TABLET COK TEMİZ
Fakat işin ehli biri yada iyi bir tamirici arkadaşı olan icin ideal fazla masraf etmeden güzel bir ürün
Marka : VESTEL V TAB 1041 / 4- 64 GB yanlış hatırlmaıyorsam . netten modeline bakınız özellikler yazar
klavyesi falan guzel cıkar tak cinsinden ister tablet ister pc olarak kullanın
Özellikle pandemi döneminde cocuklarin ebası zoom u falan icin cok ideal göruuyor ama yapılırsa tabi o yüzden ben aldıgım fiyatın 50 tl üstüne satacagım .
İletişim mesaj önce tşk.
REsimleri yakın zamanda yukleyecegim suan yanımda degil Şuanki resim tesslidir birebir aynısı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Alan arkadaşlara mng kargo ile indirimli de gönderirim fiyat vs yazarım resimlerden sonra önce bir görün pc yi ama acıklamayı lütfen okuyun.elektronik ürün oldugu icin satış sonrası vay öyle oldu vay böyle idi falan olmasın İADE ALINMAZ :)

Ekli dosyalar

Üst Alt