Bilgi Xiaomi 13 Ultra IMEI Repair Sonrası Parmak İzi Sorunu

ugur36d

Üye
13 ultra trtools repair sonrası parmak izi gitti parmak izi menüsü var ama parmak okumuyor başına gelen ustalar varmı nasıl çözebiliriz

13 ultra trtools repair sonrası parmak izi gitti parmak izi menüsü var ama parmak okumuyor başına gelen ustalar varmı nasıl çözebiliriz
Yazılım denediniz mi? Birde Direnç düzgün değişti mi?​

Yazılım denediniz mi? Birde Direnç düzgün değişti mi?
Evet yazılım attim direnç tekrar değiştim direnclik problem yok zaten direnci basit bir konumda orada olmadigina eminim attığım yazılımdan persist dosyası da attim parmak izi var üzerine getirdiğinde algılıyor isik yakıyor ama okumuyor

Evet yazılım attim direnç tekrar değiştim direnclik problem yok zaten direnci basit bir konumda orada olmadigina eminim attığım yazılımdan persist dosyası da attim parmak izi var üzerine getirdiğinde algılıyor isik yakıyor ama okumuyor
Donanımsal sorun gibi gözüküyor.​

repair yapmadan önce denedinizmi çalışıyormuydu ??

Sorun çözüldü arkadaşlar persist dosyası çektim attim daha sonra satin aldığım kalibrasyon cihazı ile parmak izi kalibrasoyonu yaptım sorun düzeldi

Merhaba, aynı durumu ben de yaşadım, şöyle çözüldü.

parmak izlerinin yaşlandıkça çoğu siliniyor sanırım :)
Yüzük parmağımın ucu ile hallettim
Flesh flat dediğinde parmak izinin ortası okuyucu üzerine gelecek, black flatte siyah mat bir cisim
Flesh flat horizantalda ise aynı parmağı ekrana dik (parmağın tırnağa yakın kısmı ekrana doğru) okutmak lazım
Otomatik parlaklık kapalı, okuma modu kapalı

Son düzenleme:
aynı sorun ben de yasıyorum su an nasıl hallettınız anlatmıssınız ama karmasık hıc bısey anlamadım. kalıbrasyonda beyaz sıyah onlar oluyor horizonal de kalıyor hata verıyor o bolumu gecemıyorum nasıl yapdınız

Son düzenleme:
arkadaslar tr tool 13 ultra parmak ızını bozuyor. bunu gene tr tolla hallettım ama numara yazınca gene bozuyor.

Geri
Üst Alt