İstek Xiaomi Black Shark IMEI Repair

• Konbuyu başlatan EBBKR
  • Başlangıç tarihi
E

EBBKR

Lütfen yardımcı olun
Black sharkım var ... telefon yurt dışı kapandı. çok yer gezdim açılmaz bu pasaport kaydı lazım dediler.
telefonu kullanamıyorum şu an ankaradan yardımcı olabilecek birileri varmı?
Yada bu telefonu mecburen bu şekilde satacağım.
Telefon harika ama kayıt işini nasıl halledeceğim.
1.500,00 tl kayıt parası artı pasaport lazım ve kendi pasaportum olmalı yurtdışına çıkılmalı 1220 gün içinde vs
yardımcı olurmusunuz lütfen?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lütfen yardımcı olun
Black sharkım var ... telefon yurt dışı kapandı. çok yer gezdim açılmaz bu pasaport kaydı lazım dediler.
telefonu kullanamıyorum şu an ankaradan yardımcı olabilecek birileri varmı?
Yada bu telefonu mecburen bu şekilde satacağım.
Telefon harika ama kayıt işini nasıl halledeceğim.
1.500,00 tl kayıt parası artı pasaport lazım ve kendi pasaportum olmalı yurtdışına çıkılmalı 1220 gün içinde vs
yardımcı olurmusunuz lütfen?
Bildiğim kadarıyla şu an olmuyor.​

ROOT ATTIRMAYA ÇALIŞTIM YİNE OLMADI %99 DA KALIYOR... Mİ GÜN VERDİ O GÜN YİNE DENEDİK YİNE OLMUYOR...
NE YAPACAM BEN YA :(

BİDE İSTANBULDAN BİRİ VAR CİHAZINI GETİRMEDEN AKTİF HALE GETİREBİLİRİM 500 TL BU GÜNLÜK FİYAT DEDİ BENDE ROOT DAHİ ATILMIYOR NASIL OLACAK DEDİM BİZ YAPARIZ DEDİ DAHA UYGUN FİYAT OLSUN DEDİM BENDE PARA VERİYORUM AÇTIRMQAK İÇİN DEDİ....
İSTANBULDA TANIDIĞINIZ VARSA GELEBİLİR DEDİ...
BEN ANLAMADIM YA ....

BİDE İSTANBULDAN BİRİ VAR CİHAZINI GETİRMEDEN AKTİF HALE GETİREBİLİRİM 500 TL BU GÜNLÜK FİYAT DEDİ BENDE ROOT DAHİ ATILMIYOR NASIL OLACAK DEDİM BİZ YAPARIZ DEDİ DAHA UYGUN FİYAT OLSUN DEDİM BENDE PARA VERİYORUM AÇTIRMQAK İÇİN DEDİ....
BEN ANLAMADIM YA ....
server üzerinden yapılıyordur

BEN ANLAMADIM YA ....
Büyük harf ile yazmak yasaktır.

Herkese inanmamak lazım. Daha önce araştırdığımda bu cihaza IMEI Repair işlemi olmadığını öğrendim. Ama aradan zaman geçti gene bakmak sormak lazım. Belki gelişme olmuştur.​

Oke öncelikle küçük harfle yazıyuorum. Araştıran varmı son zamanlarda. Yoksa bunlar insanların parasını almak içinmi yapıyorlar ? Nasıl güveneceğiz. Cihaz olmadan server üzerinden telefonu nasıl aktif hale getirecekler ? anlamadım :S tırstım yani

Oke öncelikle küçük harfle yazıyuorum. Araştıran varmı son zamanlarda. Yoksa bunlar insanların parasını almak içinmi yapıyorlar ? Nasıl güveneceğiz. Cihaz olmadan server üzerinden telefonu nasıl aktif hale getirecekler ? anlamadım :S tırstım yani
Ben ilk defa duyuyorum.​

mi band 4 var + oyun konsolu + black shark 1950 tl ye hepsini verecem

bu cihazı şuanda açıyorlar hemde çift hat olarak nasıl oluyor bilgisi olan varmı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ekli dosyalar

• F1537485-77A9-459E-845F-C6411BC4134A.png
    F1537485-77A9-459E-845F-C6411BC4134A.png
    366.4 KB · Görüntüleme: 131
Biz yaptık VİP bölümünde anlatımı var. Resimdeki kişi zaten bizim aramızda @baypinar35
hocam bl acıkmı olması lazım sadece o kadarını soyleyebılırmısın elımde var suan bırtane musterının yanasmadım cok fazla cıhaza eger yapılıyorsa yardımcı olurmu

Geri
Üst Alt