İstek Xiaomi Blackshark Shark 2 Pro Bootloader Kilidi Açma

Merhaba arkadaşlar internette baya bir dolandım ama herhangi bir bilgi bulamadım konuyla ilgili forumda baktım twrp dosyası paylaşılmış ama bootloader kilidini açmayla herhangi bir konu bulamadım konu açılırsa hem forum açısından faydalı olur hemde bana diğer xiaomi modellerindeki gibi fastboot ekranı gelmiyor recovery den fastboota geçiyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
WhatsApp Image 2020-04-24 at 01.44.59.jpeg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar internette baya bir dolandım ama herhangi bir bilgi bulamadım konuyla ilgili forumda baktım twrp dosyası paylaşılmış ama bootloader kilidini açmayla herhangi bir konu bulamadım konu açılırsa hem forum açısından faydalı olur hemde bana diğer xiaomi modellerindeki gibi fastboot ekranı gelmiyor recovery den fastboota geçiyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 11603
Cihazın android sürümü nedir? Cihazın ayarlardan mi hesabı ekleme seçeneği var mı?

Birde fastboot moda alınca fastboot oem unlock veya fastboot oem unlock-go komutlarını verip deneme yaptınız mı?​

Cihazın android sürümü nedir? Cihazın ayarlardan mi hesabı ekleme seçeneği var mı?

Birde fastboot moda alınca fastboot oem unlock veya fastboot oem unlock-go komutlarını verip deneme yaptınız mı?

hayır o kodlar çalışmadı hocam bunun yanında fastboot flashing unlock yazdım aynı sonuç açılmadı mi unlockla denediğimde ise şu hatayı aldım cihazda mi hesabı bulunmasına rahmen cent get info connect again
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

xda da

Not: Cihazınız, Çin cep telefonu numarasıyla kayıtlı bir Black Shark hesabına bağlı olmalıdır.

böyle bir ibare gördüm çin numarası nerden bulacağımki

Son düzenleme:
hayır o kodlar çalışmadı hocam bunun yanında fastboot flashing unlock yazdım aynı sonuç açılmadı mi unlockla denediğimde ise şu hatayı aldım cihazda mi hesabı bulunmasına rahmen cent get info connect again
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

xda da

Not: Cihazınız, Çin cep telefonu numarasıyla kayıtlı bir Black Shark hesabına bağlı olmalıdır.

böyle bir ibare gördüm çin numarası nerden bulacağımki

Merhabalar,
Tamamen aynı konumdayız,
Sizin cihazınızda da Çin ROM yüklü sanırım,
+86 konusunu + Free Receive SMS Online | Temporary Phone Number For Verification Code. One Page 5 sitesinden geçici olarak çözdüm.
Herhangi bir Çin numarasını seçip, 2-3 kere sayfayı yenileyip, sonra telefona o numarayı girip, sayfayı yeniledikten sonra gelen kodu telefona girdim.
Normal Xiaomi telefonlar için, izlediğim bütün videolarda, bu işlemi yapınca "başvurunuz iletildi" gibisinden bir mesaj görünüp yok oluyor ama öyle bir şey olmadı.
5-6 gün önce yapmıştım bu işlemi, en son bu mesajı yazmadan tekrar denedim yine %50'de hata verdi.
Black Shark'lar zaten tam Xiaomi cihaz gibi değerlendirilmiyor.
Başka bir şeyler deniyorum, inşallah başarılı olursam buradan da paylaşacağım.
Siz ne durumdasınız? Neler denediniz?

Geri
Üst Alt