Xiaomi Boatloader Kilidi Açmak

AzureDevil

Üye
Merabalar Ustalarım Bügün Size Xiaomilerde En Çok Sıkıntı Yaşanan Konuyu Nasıl Kısa Yoldan Halederiz Onu Anlatıcam​

1.Yapıcagımız İşlem Telefonunuzu Sıfırlar
( Lütfen Yedek Alınız ! )
2. Yapıcagınız İşlemde Ben Ve Gsmturkey Ailesi Sorumlu Degildir .
3. Aşagıdaki Uygulama Linki Xiaomileri Anında Açar ( Note 8lerde Bazen Bekletme Yapabilir)
4. Telefonunuza İlk Önce Numara Üzerinden Mi Hesabı Oluşturun ( Telefon Numarası Şart . )
5. Telefonunuz Hakkında Bölümüne Gerek Muıu Sürümüne 6 Defa Basın Ve Siz Artık Geliştiricisiniz Diyicek
6. Telefonunuz Ayarlar Bölümünden Ek Ayarlar->Geliştirici Ayarlar Bölümüne Girerek Oem,Usb Hata Ayıklama Açın Ve Ardından Mi Kilit Açma Durumuna Giriceksiniz
7. Telefonunuza Bir Adet İnternet Bulunan Sımkart Takınız Ve Mi Hesabı Ekle Diyin ( Wifi Kapalı Olucak )
8. Telefonunuzu Kapatınız Ses Kısma Ve Açma/Kapama Tuşuna Basılı Tutun
9. Telefon Fastboot Moduna Girdiginde MiToolV2 Açın Ve Mi Hesabınızı Giriş Yapın Telefonunuzu Takın
10. Çıkan 2 Soruyada Agree Diyoruz Ve Bekletmeden Yapıcaktır ( Note8'lerde Bekletebilir)
Önemli Notlar
1. Şebeke Yoksa Vıp Bölümüne Üye Olarak Ordan Yapmanız Gerek
2. Telefonunuzun Boatloader Kilidinin Açık Olup Olmadıgını Yeniden Başlatıgınızda Açılış Ekranında Unlocked Yazar Kapalıysa Yazı Yazmaz
3. Yedek Almadan Yaparsınız Bilgiler Geri Gelmiyicektir
NOT : ELİNİZDE UMT VARSA ORDANDA ( NOTE 7 )'Yİ YAPABİLİRSİNİZ .
MiToolV2
1594199083306.png

Merabalar Ustalarım Bügün Size Xiaomilerde En Çok Sıkıntı Yaşanan Konuyu Nasıl Kısa Yoldan Halederiz Onu Anlatıcam​

1.Yapıcagımız İşlem Telefonunuzu Sıfırlar
( Lütfen Yedek Alınız ! )
2. Yapıcagınız İşlemde Ben Ve Gsmturkey Ailesi Sorumlu Degildir .
3. Aşagıdaki Uygulama Linki Xiaomileri Anında Açar ( Note 8lerde Bazen Bekletme Yapabilir)
4. Telefonunuza İlk Önce Numara Üzerinden Mi Hesabı Oluşturun ( Telefon Numarası Şart . )
5. Telefonunuz Hakkında Bölümüne Gerek Muıu Sürümüne 6 Defa Basın Ve Siz Artık Geliştiricisiniz Diyicek
6. Telefonunuz Ayarlar Bölümünden Ek Ayarlar->Geliştirici Ayarlar Bölümüne Girerek Oem,Usb Hata Ayıklama Açın Ve Ardından Mi Kilit Açma Durumuna Giriceksiniz
7. Telefonunuza Bir Adet İnternet Bulunan Sımkart Takınız Ve Mi Hesabı Ekle Diyin ( Wifi Kapalı Olucak )
8. Telefonunuzu Kapatınız Ses Kısma Ve Açma/Kapama Tuşuna Basılı Tutun
9. Telefon Fastboot Moduna Girdiginde MiToolV2 Açın Ve Mi Hesabınızı Giriş Yapın Telefonunuzu Takın
10. Çıkan 2 Soruyada Agree Diyoruz Ve Bekletmeden Yapıcaktır ( Note8'lerde Bekletebilir)
Önemli Notlar
2. Telefonunuzun Boatloader Kilidinin Açık Olup Olmadıgını Yeniden Başlatıgınızda Açılış Ekranında Unlocked Yazar Kapalıysa Yazı Yazmaz
3. Yedek Almadan Yaparsınız Bilgiler Geri Gelmiyicektir
NOT : ELİNİZDE UMT VARSA ORDANDA ( NOTE 7 )'Yİ YAPABİLİRSİNİZ .
MiToolV2
Ekli dosyayı görüntüle 12521
Hocam bunu bende duymuştum süre vermeden direk açıyormuş
Ama ben denedim öyle birşey yok Bootloader için Mi Flash Unlock Tool v4.5.514.47 – Türkçe – Xiaomi Tools Bu daha iyi Bana göre :)
Yine emeğinize saygı duyuyorum elinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim :)

Ustam Mi Flah Unlock Tool Kullandım Ama Note 7 Ve Mi9tlere Süre Veriyor Bu Program Anında Açıyor :)
Sağol Ustam Hep Beraber Gsmturkey Ailesini Zirveye Taşıyıcaz

Ustam Mi Flah Unlock Tool Kullandım Ama Note 7 Ve Mi9tlere Süre Veriyor Bu Program Anında Açıyor :)
Sağol Ustam Hep Beraber Gsmturkey Ailesini Zirveye Taşıyıcaz
Hocam peki Anında açması için mı unlock toolda süeryi aldıktan sonramı yapıyoruz yoksa bootloader daha açmadan mı takıyoruz _?

Ustam Mı Unlock Toolda Süre Veriyor Bu Anlattıgım İşlemde Direk Boatloader Kilidi Açılıyor ( Cihazın Boatloader Kilidi Kapalıysa Anında Açar )

Bunda Süre Almadan Açıyor Sadece Note 8 Ve Note8 Pro Süre Alıyor Gerisiini Şipşak Hal Ediyor :) Süre Alırsan Sürenin Bitmesini Bekliyicen Süre Bittikten Sonra Açılıyor

Hayırlı İşler Ustam Bi Sorunla Karşılarsan Yazabilirsin

Fastboot Seçmiyorsunuz Ustam Choose Seçiyorsunuz

İki simde kapandı siteye mi vip üye oluyoruz açabilir misiniz konuyu?

Geri
Üst Alt