Xiaomi Bootloader Kilidi Açma Sorunu

Tekrar tekrar Deneyince Süre Uzatılır.
Hocam merhaba 1 hafta sonra kilidi açmaya çalıştım 954 saat verdi. Ama ilk gün sim kartını çıkardığımda resimdeki şu uyarıları verdi ben uyarıları kapattım. Bundan kaynaklanmış olabilir mi? Tekrar girmedim diye hesabı yoksa?
WhatsApp Image 2020-03-25 at 11.53.55 (2).jpeg
WhatsApp Image 2020-03-25 at 11.53.55.jpeg

İçini açıp edl moda alıp yüklenir.
Hocam o son seçenek benim için. Ben bugün birkaç tane sim kartı alıp hepsinde hesap açıp tekrar tekrar deniyecem. Hesap arasında telefonu sıfırlmaya gerek var mı? Yani birinci hesap yine çok uzun süre verdi. İkinci hesap açtığımda telefonu formatlamaya gerek var mı? Yoksa hepsini formatlamadan denesem olur mu?

Hocam o son seçenek benim için. Ben bugün birkaç tane sim kartı alıp hepsinde hesap açıp tekrar tekrar deniyecem. Hesap arasında telefonu sıfırlmaya gerek var mı? Yani birinci hesap yine çok uzun süre verdi. İkinci hesap açtığımda telefonu formatlamaya gerek var mı? Yoksa hepsini formatlamadan denesem olur mu?
Cihazınız yurt dışı mı?​

O zaman süre bitene kadar unclok yapmanız lazım. Yoksa içi açılıp yapılmak zorunda.
Peki hocam farklı sim kartlar deniyeceğim. En kısa süre verene kadar. Hesapları denerken her hesap arasında formata gerek var mı?

Peki hocam farklı sim kartlar deniyeceğim. En kısa süre verene kadar. Hesapları denerken her hesap arasında formata gerek var mı?
Böyle bir durum ile ben hiç karşılaşmadım. Bilmiyorum.​

Böyle bir durum ile ben hiç karşılaşmadım. Bilmiyorum.
Anladım hocam. Eski mesajlarda anında açılır yazmışsınız 35 dolar ücretle. Öğrenciyim durumum pek yok. güzel bir indirim yaparsanız yaptırcam mecbur. Beklemeye hiç niyetim yok. Xiaomiden nefret etmeye başladım bu BL yüzünden.

Anladım hocam. Eski mesajlarda anında açılır yazmışsınız 35 dolar ücretle. Öğrenciyim durumum pek yok. güzel bir indirim yaparsanız yaptırcam mecbur. Beklemeye hiç niyetim yok. Xiaomiden nefret etmeye başladım bu BL yüzünden.
Artık olmuyor o sistem.​

Geri
Üst Alt