Xiaomi Bootloader Unlock Hatası

• Konbuyu başlatan zuluman
  • Başlangıç tarihi
Z

zuluman

hata.jpg

selamlar. cihaz ota güncellemesi yapmış. sonrasında "The system has been destroyed" hatası vermiş. cihaz lock durumda ve unlock yapılamıyor. imei onarımı yapılmadı sadece global rom yüklendi. bu sorunun çözümü var mı. ? cihaz redmi k20 pro 512gb.

burda gözüken hesap ile giriş yapın ama açılmaz bence recovery giriyor ise çin rom yüklemeyi deneyin mi flash pro ile

müşteri kendi mi hesabını kullanmış. onun hesabı ile unlock yapınca da bu hata geliyor. recovery menu çalışmıyor. sadece fastboot var.

Ekli dosyalar

• hata2.jpg
    hata2.jpg
    43.5 KB · Görüntüleme: 115
müşteri kendi mi hesabını kullanmış. onun hesabı ile unlock yapınca da bu hata geliyor. recovery menu çalışmıyor. sadece fastboot var.
Geliştirici Seçeneklerinden mi Kilit durumundan Etkinleştirin.

o zaman siteden tek kullanımlı yetkili hesap ile yazılım atılması lazım adminler konuya bakınca dönüş yapar bu arada umt dongle no auth bölümünde bu model var ücretsiz yapar mı?
denemedim

cihaza global rom ve bootloader kilidi kapatmışlar açılmaz konuyu okumadınız her halde
siz anlamiyorsunuz galiba Son mesajında Yazilanı Okudunuzmu sim karti ile mobil veriye bağlanarak mi kilit durumunu etkinleştirmesi gerekiyor. resme baktıysanız anlarsınız
buradaki resme

tamam anlamıyorum ama ben konunun başından okudum ve ona göre cevab verdim isterseniz sizde bakın
selamlar. cihaz ota güncellemesi yapmış. sonrasında "The system has been destroyed" hatası vermiş. cihaz lock durumda ve unlock yapılamıyor. imei onarımı yapılmadı sadece global rom yüklendi. bu sorunun çözümü var mı. ? cihaz redmi k20 pro 512gb.

tamam anlamıyorum ama ben konunun başından okudum ve ona göre cevab verdim isterseniz sizde bakın
diğer resime cevap yazdim.

Ekli dosyayı görüntüle 9988

Ufi kredi ile olur. Arka kapak da sökmek gerekiyor

Selamun Aleykum Usta, musait zamanında özelden konuşabilir miyiz ?

Geri
Üst Alt