Tavsiye Xiaomi Box

sroilee6

Üye
İyi günler güncel xiaomi modelleri için bir box almayı düşünüyorum, genel kullanım amacım imei repair olacak. Ne önerirsiniz ?

Peki bu ürünlerin kullanımını nasıl öğrene bilirim çevremde ve şehrimde pek bilen yok. Ayrıca sadece umt+nck alsam ne kadar yeterli olur ?

Peki bu ürünlerin kullanımını nasıl öğrene bilirim çevremde ve şehrimde pek bilen yok. Ayrıca sadece umt+nck alsam ne kadar yeterli olur ?
Grubumuza VIP Olarak Gerekli Kriterlere Sahipseniz Alınırsınız.Bundan Sonrası Sİze Kalmıştır Her Cİhazla İlgili Hertürlü Bilgi Yazılı Ve Videolu Anlatıma Erişim Sağlar Aynı Zamanda Telegram Grubumuzda Anlık Destek Alabilirsiniz. Bu Vesile İle Kısa Sürede Bulunduğunuz Bölgede Yazılım Konusundaki İhtiyaçları Siz Kendi Bünyenizde Karşılıya Bilirsiniz. Bahsi Geçen Programların Elinizde Olması Sorunları Eksiksiz Çözmenize Daha Fazla Katkıda Bulunacaktır
İyi Forumlar
VIP İÇİN

İyi günler güncel xiaomi modelleri için bir box almayı düşünüyorum, genel kullanım amacım imei repair olacak. Ne önerirsiniz ?

Neredeyse bütün Qualcomm Xiaomi cihazlar boxsuz repair olur. Deneyimizin var mı yok mu belirtmemişsiniz ancak box almadan önce ücretsiz programlar olan QPST ve QFIL e aşina olmanızı öneririm. İşin temel prensibinin ne olduğunu o şekilde daha iyi öğrenebileceğinizi düşünüyorum. Şayet deneyimli bir usta iseniz de umt dongle + nck aktivasyonlu ikisi bir arada kullanabilirsiniz tek dongle. Hem Qualcomm hem MTK cihazlarda çok iyi bir kombinasyon olur. Cihaz sirkülasyonu yüksekse ve locked cihazlara da işlem yapacak iseniz ufi yi de dongle olarak almanızı önerebilirim.

Geri
Üst Alt