Hızlı Link Xiaomi Bypass Mi Account Files Without VPN

Subzorro

Rom Yükleyici
Genel Moderator
Katılım
23 Haz 2018
Mesajlar
2,387
Tepkime puanı
8,106
Puanları
113
Çevrimdışı
Xiaomi Bypass Mi Account Without VPN Files

11.jpg

Redmi 3 (ido_xhdpi) Bypass Mi Account [Without VPN Just Flashing] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V9 Android 5.1 [Global]
Redmi 3 Pro (ido_xhdpi) Bypass Mi Account [Without VPN Just Flashing] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V9 Android 5.1 [Global]
Redmi 4 Prime (markw) Bypass Mi Account [Without VPN Just Flashing] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V10 Android 6.0 [Global]
Redmi 4 Pro (markw) Bypass Mi Account [Without VPN Just Flashing] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V10 Android 6.0 [Global]
Redmi 4x (santoni) Bypass Mi Account [Without VPN Just Flashing] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V11 Android 7.1 [Global]
Redmi 4x (santoni) Bypass Mi Account [Without VPN ] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V11 Android 7.1 [Global]
Redmi 5 Plus (vince) Bypass Mi Account Without VPN (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V11_Global
Redmi 7A (pine) Bypass Mi Account [Without VPN Just Flashing] (Bootloader Locked or Unlocked) [Global]
Redmi 8 (olive) [China]_Bypass Mi Account [Without VPN Just Flashing] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V12_V10.0
Redmi 8A (olivelite) Bypass Mi Account [Without VPN Just Flashing] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V12 Android 10.0 [Global]
Redmi 9 Power lime 10.0 Bypass Mi Account [Without VPN] (Bootloader Locked&Unlocked)
Redmi 9_lancelot_global_MIUI12_Account Bypass Without VPN_[BL Unlock By Chimera After Fash By Fastoot]
Redmi Note 4X (QC) (mido) Bypass Mi Account Without VPN (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V11 Android 7.0 [Global]
Redmi Note 5 Pro (whyred) Bypass Mi Account Without VPN (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V12 Android 9.0 [Global]
Redmi Note 6 Pro (tulip) Bypass Mi Account Without VPN (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V12 Android 9.0 [Global]
Redmi Note 7 Pro (violet) Bypass Mi Account Without VPN (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V12 Android 10.0 [India]
Redmi Note 7_lavender_Bypass Mi Account [Without VPN ] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V12 Android 10.0 [Global]
Redmi Note 8 Pro BAYBAS MI ACCOUNT 1 CLICK WITHOUT VPN_Unlock With Chimera After Flash By SP
Redmi Note 8T (Global) Bypass My Account Without VPN (Bootloader locked)
Redmi Note 8_Without VPN_Lock-Unlock Support_GINKGO_China_Account Bypass Firmware
Redmi Note 9 Pro (curtana) Bypass Mi Account [Without VPN ] (Unlocked Bootloader) MIUI V12 Android 10.0 [Global]
Redmi S2 (ysl) Bypass Mi Account [Without VPN ] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V12 Android 9.0 [Global]
Redmi Y3 (onc) Bypass Mi Account [Without VPN Just Flashing] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI VV11 Android 9.0 [India]
Xiaomi Redmi 6 (CEREUS) MI ACCOUNT REMOVE Without VPN Just Flashing
Xiaomi Redmi 8 olive 10.0 Bypass Mi Account [Without VPN] (Bootloader Locked&Unlocked)[Global]
Xiaomi Redmi 9T lime 10.0 Bypass Mi Account [Without VPN] (Bootloader Locked Unlocked)
Xiaomi Redmi Note 8 (Global) Remove Mi Account Without VPN Just Flashing (Locked Bootloader)

 
Son düzenleme:
mi6 için vpnsiz mi account remove dosyası var mı
 
bunu biliyorum hocam burada ücretli sizin arşivinizde varsa diye yazmıştım ama tşklr
 
STEP 1 - Bypass Mi ACC (Fastboot Mode) bu dosyaya tıklayınca tepki vermiyor
 
Romu flashladım ancak yine istiyor mi account.
 
need help redmi note 9t cannong mtk without vpn pls link tnx
 
Üstad bunuda ekleme imkanın varmı acaba?
Redmi Note 9 Pro (joyeuse) Bypass Mi Account [Without VPN By Direct Emmc & UFS ISP] (Bootloader Locked or Unlocked) MIUI V12.0.5.0 Android 10.0 [Turkia].zip
 
Redmi Note 9 Pro (joyeuse) Bypass Mi Account nasıl yüklüyoruz bilginiz varmı
 
Redmi y3 dosyası için umt kredi istiyor. Kredisiz olmuyor mu ?
 
Redmi 9T Lime için supporttaki dosyada STEP1 ve STEP2 dosyası var step1 de normal yazılım step 2 de de sadece persist var bl kapalı umtden nasıl yükleneceği hakkında bilgisi olan var mı ?
 
Redmi 9T Lime için supporttaki dosyada STEP1 ve STEP2 dosyası var step1 de normal yazılım step 2 de de sadece persist var bl kapalı umtden nasıl yükleneceği hakkında bilgisi olan var mı ?
umt qcfire advanced flash bölümünden ayni partitiona yaza bilir siniz
 
chimeradan .zip şeklinde nasıl yüklüyoruz. edl deyken şöyle diyor.
 

Ekli dosyalar

  • Adsız.png
    Adsız.png
    27 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleme:
chimera yapmıyorda dft var galiba sende hydra yapıyor edl modda dft de yapar dosyasız
 
Onu hallettim dft ile mi accounttan kurtuldu şimdi edlden efs sıfırlayınca nv dataya düşüyor önceden modem dosyasını flashlayınca düzeliyordu şimdi modem dosyasını flashlamıyor şuanki sürüm mıuı 12.0.5.
 
Geri
Üst Alt