Bilgi Xiaomi Cihazlar için ne Tavsiye Edersiniz

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin yaklaşık olarak 10 gün sonra xiaomi için almış olduğum DFT pro nun süresi bitecek pek memnun kaldığımı söyleyemem xiaomi cihazlar için siz hangisini tavsiye edersiniz yine dft pro yumu tercih edersiniz yoksa başka bir programmı tavsiye edersiniz ,,mesela redmi note 9 pro geliyor DFT pro ile bi türlü mi account açamadımya ben yapamıyorum yada DFT pro yetmiyor şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

ustam bazı modeller edl den mi bypass olmaz mi asistan moddan ise ekim 2022 ve sonrası güvenlik yaması alanlar olmaz.tool ile alakalı değil yani

ustam bazı modeller edl den mi bypass olmaz mi asistan moddan ise ekim 2022 ve sonrası güvenlik yaması alanlar olmaz.tool ile alakalı değil yani

sabahleyin bana bir adet redmi note 9 pro geldi ben edl den mi account'unu ırmak istedim ama dft pro bana bu modeli yapamayacağını desteklemediğini ekranda gördüm başka bir arkadaşla görüştüm bu cihazın tr tools ile açılabileceğini söyledi bende size danışmak istedim acaba doğrumu diye bende octoplus frp tool'a bağladım ve ordan yapmak istedim octoplus box ta ancak 5.0 miui olanları yapabildiğini yazdı.

sabahleyin bana bir adet redmi note 9 pro geldi ben edl den mi account'unu ırmak istedim ama dft pro bana bu modeli yapamayacağını desteklemediğini ekranda gördüm başka bir arkadaşla görüştüm bu cihazın tr tools ile açılabileceğini söyledi bende size danışmak istedim acaba doğrumu diye bende octoplus frp tool'a bağladım ve ordan yapmak istedim octoplus box ta ancak 5.0 miui olanları yapabildiğini yazdı.
trtools ile anca mi asistan modda yapılır onu dft de yapar ama android 11 olması ve 2022 ekim yamasından daha aşağıda bi güvenlik yamasında olması lazım bu durum tüm tollar için geçerli

Geri
Üst Alt