Bilgi Xiaomi Cihazlarda Çakışan Wi-Fi No Değiştirme

aslankim34

Yasaklı
WIFI_DEGISTIRME_TOOL.zip dosyasını indir - download
selam aleykum arkadaşlar xiaomi cihazlarda wifi çakışmasına son
aynı Qcn yi birden fazla cihaza atarsak wifiye bağlandığında sadece 1 tanesi çalışır
onun için bunu yayımladım (GSM türkiye )kullanıcılarına ve üyelerine kolaylık olsun
bi video da yayımlamışlar ama ingilizce çoğumuz anlamıyoruz( kullanımını)
cihaz açıkken start bt wifi imei2 kutucukları dolacak onları soldaki boşluklara kopyala yapıştır
sonra sola kopyaladığın bt wifi numaralarının 3üncü harflerinde oynamayap start de tamam inşaallah
yine suçu ((adnan hocama atıyorum:D)) inşaallah bi sıkıntı olmaz bu gerçekten büyük sorundu çözdük inşaallah

aynı Qcn yi birden fazla cihaza atarsak wifiye bağlandığında sadece 1 tanesi çalışır
onun için bunu yayımladım (GSM türkiye )kullanıcılarına ve üyelerine kolaylık olsun
cihaz açıkken start bt wifi imei2 kutucukları dolacak onları soldaki boşluklara kopyala yapıştır
sonra sola kopyaladığın bt wifi numaralarının 3üncü harflerinde oynamayap start de tamam inşaallah
yine suçu ((adnan hocama atıyorum:D)) inşaallah bi sıkıntı olmaz bu gerçekten büyük sorundu çözdük inşaallah
harf değilde numara üçüncü yada dördüncü numarayı mausla fareyle üstüne tıkla sil noyu degiştir
alttaki ve üstteki numaralar aynı olacak yani hem alt hem üst noyu aynı yazacan

Wifi mac adresinin belli bir algoritması olması lazım. Buradan yaratıp yapıştırabilirsiniz

Benim ne suçum var anlamadım. Bu aralar bana kafayı takmışsınız :D
Program için teşekkürler. Mutalka deneyeceğim. Bugün de bu işlemi farklı qcn yaarak çözdüm. Görseydim Tool u denerdim :)

Benim ne suçum var anlamadım. Bu aralar bana kafayı takmışsınız :D
Program için teşekkürler. Mutalka deneyeceğim. Bugün de bu işlemi farklı qcn yaarak çözdüm. Görseydim Tool u denerdim :)[/QUOT
ya ustam kusura bakma hani bazen güzel bişeyler yapmaya çalışıyoruz ama yanlış anlaşılmaktan çekiniyoruz :confused:
sizin isminiz geçince biraz güven geliyor bişey demezler diye:D:D yoksa kusura bakma hakkını helal et(y)
biz birbirimize yardımcı olalımki sitedeki arkadaşlar hiç bişeyde sıkıntı çekmasinler sitenin kalitesi yüselsin:coffee:

ya ustam kusura bakma hani bazen güzel bişeyler yapmaya çalışıyoruz ama yanlış anlaşılmaktan çekiniyoruz :confused:
sizin isminiz geçince biraz güven geliyor bişey demezler diye:D:D yoksa kusura bakma hakkını helal et(y)
biz birbirimize yardımcı olalımki sitedeki arkadaşlar hiç bişeyde sıkıntı çekmasinler sitenin kalitesi yüselsin:coffee:
Tamam sorun yok. İsmimin olmasına gerek de yok. Forum kurallarına uygun konu açın yeterli.

Geri
Üst Alt