Stock Rom Xiaomi Firehous Dosyalar(Yetkili Accounta Gerek Kalmadı)

Selamun aleyküm arkadaşlar bende K20 pro da yetkili hesap yüzünden yükleyemiyorum. FireHose nasıl düzenlenip bu şekilde yetkili hesap olmadan ayarlanır?
Yapanlar var ama nasıl yapılıyor hiç bilmiyorum.​

Hocam bendeki cihaz unlockdu bugün yaptım sorunsuz. Qpst son sürüm program yükle 474 olan versiyon. Dosya ismi mümkün olduğu kadar kısa olsun ve C:/ ana dizinininde olsun qfil yazılımın. Ayrıca mbn ile biten firehouse dosyası ile yükleme yaptğına dikkat et. Yani elf uzantılı olan değil
Bu mbn yi qfil ile yedek alarakmı elde ederiz yoksa bi dönüştürcü felanmı var?

Bu mbn yi qfil ile yedek alarakmı elde ederiz yoksa bi dönüştürcü felanmı var?
Sadece yedek alınarak yapılıyor olsaydı, emin ol tüm cihazlar için şimdiye kadar bu dosyalar yayılmış olurdu. Oysa sadece belli cihazlar için var. Dolayısıyla zannetmiyorum. Muhtemelen güvenlik bir şekilde bypass ediliyor

Peki bu.mbn uzantılı programmer ları nereden buluyorsunuz?

Sağolsunlar geliştiriciler yapıp bir yerlerden paylaşıkça topluyoruz

Deyerli kullanıcılar. Sizlerle yetkili mi accounta gerek olmadan Xiaomi Redmi S2, Redmi Note 5, Redmi Note 6 pro, Mi 6x için özel firehous dosyalarını paylaşıyorum. Modele uyğun olarak dosyayı romun içindeki img dosyasina evezleyip koyun. Miflash 2018 dosyasından mi dosyasını silmeniz gerekir. Yazılım yetkili accounta gerek olmadan gidicekdir. Her kese bol kazançlar)

(Modele uyğun olarak dosyayı romun içindeki img dosyasina evezleyip koyun. ) usta evezleyip derken nasıl yapacaz onu

Geri
Üst Alt