Stock Rom Xiaomi Firehous Dosyalar(Yetkili Accounta Gerek Kalmadı)

AbuXalid

Üye
Deyerli kullanıcılar. Sizlerle yetkili mi accounta gerek olmadan Xiaomi Redmi S2, Redmi Note 5, Redmi Note 6 pro, Mi 6x için özel firehous dosyalarını paylaşıyorum. Modele uyğun olarak dosyayı romun içindeki img dosyasina evezleyip koyun. Miflash 2018 dosyasından mi dosyasını silmeniz gerekir. Yazılım yetkili accounta gerek olmadan gidicekdir. Her kese bol kazançlar)

Ekli dosyalar

• firehous_xiaomi.zip
    1.7 MB · Görüntüleme: 632
hocam sorun şu cihaz brick oldu edl modda (note 5 whyred) firehose dosyalarını değiştirdim(bootloader kilidi kapalı) china versiyon atıyorum qfil de hata veriyor sahara hatası mi flashtan hiç yüklemiyor zaten ondan umut kestim :/

hocam sorun şu cihaz brick oldu edl modda (note 5 whyred) firehose dosyalarını değiştirdim(bootloader kilidi kapalı) china versiyon atıyorum qfil de hata veriyor sahara hatası mi flashtan hiç yüklemiyor zaten ondan umut kestim :/
Brick olma sebebi nedir? Nasıl bu hale geldi?

hocam cihaza güncelleme geldi android 9 güncellerken miui versiyon yükelnemedi hatası verdi ve orjinal recovery e attı telefonu bt kapalı cihazın arkasını açıp edl ye aldım cihaz china versiyon olduğu için china versiyon indirdim firehose değiştirdim qfil ile yükle diyorum sahara hatası veriyor yüklemiyor globalda da aynı hatayı veriyor :/

hocam cihaza güncelleme geldi android 9 güncellerken miui versiyon yükelnemedi hatası verdi ve orjinal recovery e attı telefonu bt kapalı cihazın arkasını açıp edl ye aldım cihaz china versiyon olduğu için china versiyon indirdim firehose değiştirdim qfil ile yükle diyorum sahara hatası veriyor yüklemiyor globalda da aynı hatayı veriyor :/
Mi flash ile deneyin? UMT Dongle varmı?

Mi flash ile deneyin? UMT Dongle varmı?
uzaktan bağlantı ile yapıyorum , hocam mi flash ın tüm sürümlerini denedim hiçbirinde yüklemedi hata verdi
en son bir china versiyn bldum onda da bootloader kilidi açık görünüyor mi statüs e girince ama cihazı yeniden başlatınca unlocked yazmıyor
yeni yazılım deniyorum olmuyor

uzaktan bağlantı ile yapıyorum , hocam mi flash ın tüm sürümlerini denedim hiçbirinde yüklemedi hata verdi
en son bir china versiyn bldum onda da bootloader kilidi açık görünüyor mi statüs e girince ama cihazı yeniden başlatınca unlocked yazmıyor
Karşı tarafın PC de sorun olma ihtimali çok yüksek.

Hocam bendeki cihaz unlockdu bugün yaptım sorunsuz. Qpst son sürüm program yükle 474 olan versiyon. Dosya ismi mümkün olduğu kadar kısa olsun ve C:/ ana dizinininde olsun qfil yazılımın. Ayrıca mbn ile biten firehouse dosyası ile yükleme yaptğına dikkat et. Yani elf uzantılı olan değil

Hocam bendeki cihaz unlockdu bugün yaptım sorunsuz. Qpst son sürüm program yükle 474 olan versiyon. Dosya ismi mümkün olduğu kadar kısa olsun ve C:/ ana dizinininde olsun qfil yazılımın. Ayrıca mbn ile biten firehouse dosyası ile yükleme yaptğına dikkat et. Yani elf uzantılı olan değil
belki windows 7 miydi yazılım china mı global mı sizin cihaz global mı?

whyred 4/64 version global rom yüklü. Aynı koda sahip hem çin hemde global olan var yani ne desem bilemiyorum. Bu arada evet Win 7 kullanıyorum

Bu dosyayı images klasörüne at ve Qfil de yükleme yaparken flat build'den firehouse bunu seçiyorsun

Selamun aleyküm arkadaşlar bende K20 pro da yetkili hesap yüzünden yükleyemiyorum. FireHose nasıl düzenlenip bu şekilde yetkili hesap olmadan ayarlanır?

Geri
Üst Alt