Yardım Xiaomi Geliştirici Seçenekleri Kendiliğinden Kapanması Sorunu

• Konbuyu başlatan Nefah
  • Başlangıç tarihi
N

Nefah

Merhabalar geliştirici seçenekleri kendiliğinden kapanıyor dolayısıyla bootloader süresi artıyor bu geliştirici secenekleri nasıl kapanıyor kendi kendine bilen var mı ne yapmam gerekir kapanmamasi icin?

Merhabalar geliştirici seçenekleri kendiliğinden kapanıyor dolayısıyla bootloader süresi artıyor bu geliştirici secenekleri nasıl kapanıyor kendi kendine bilen var mı ne yapmam gerekir kapanmamasi icin?
Bir ara bende de öyle sorun vardı. Ama cihaz unclok olduğu için yazılım yükledim sorun düzeldi.​

Bazen cihaza mi hesabı kurup unlock sürecini başlatınca 1 hafta sonra geliştirici seçeneklerin kapandığını görüyorum ama mi unlock tool ile unlock yaptığımda hata almadan işlem gerçekleşiyor

Bazen cihaza mi hesabı kurup unlock sürecini başlatınca 1 hafta sonra geliştirici seçeneklerin kapandığını görüyorum ama mi unlock tool ile unlock yaptığımda hata almadan işlem gerçekleşiyor
bende süre uzuyor 4 aydır süre uzadı 888 saat aldım 3 kere şimdi ise 1400 saat ve geliştirici seçeneğinin hep kapandığında süre uzadığını farkettim güvenlik uygulamasından optimizasyon yapınca kapanıyor ama başka bi sebebi varmı öğrenmek istiyorum

Geri
Üst Alt