Çözüldü Xiaomi HyperOs Ta Bootloader Açma Rehberi

Xiaomi HyperOs te Bootloader Açma Rehberi

Untitled.jpg

Ön gereklilikler: 30 günden eski Xiaomi hesabının olması. Elinizde yoksa (yeni açacaksanız eğer) 30 gün beklemek zorundasınız.

- Öncelikle Xiaomi Topluluğu 5.3.31 ve üstü sürümü kurun, bulamazsanız eğer apk Apk İndir

- Ben kısmına gidip Ayarlar > Bölgeyi değiştir'e tıklayıp bölgenizi Global yapın.

- Uygulama tekrar açılınca "Ben" bölümüne gidip "Önyükleyici kilidini aç" kısmına tıklayın, bazen direk gelmeyebiliyor, uygulamayı kapatıp biraz bekleyin, bu seçenek gelecektir.

- Sonrasında "Kilit açma için başvurun" kısmına tıklayın.

- xxx tarihine erişim izni aldınız der ise işlem tamamdır. Uygulama kotasına ulaşıldı der ise akşam 19:00'da tekrar deneyin.

Sonrasında Ayarlar > Telefon Hakkında > OS Sürümü yazan kısmına 8-10 kere tıklayıp geliştirici seçeneklerini açıyoruz. Sonrasında Ayarlar > Ek Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri kısmına gidip Mi Kilit açma durumuna tıklayın ve hesap ekleyin. Başarı ile eklendi dedi ise 72 saat / 3 gün sonrasında Mi Unlock uygulaması ile bilgisayar üzerinden açabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mediatek cihazlarda da böyle yapılması şart mı downgrade için(REDMİ 12 )

• Beğen
Tepkiler: Cvt
unlock erişim izni aldım 1 ay müddet verdi yalnız mi unlock yapmaya çalıştığımda yine hata alıyorum the system is being upgraded.please try again later diyor sorun devam ediyor. çözemedik gitti

Geri
Üst Alt