Yardım Xiaomı Mi 10 Lite 5G Repair Sonrası Şebeke Yok

azza159

Yasaklı
Arkadaşlar cihaza UMT QCFİRE ile repair yapıyorum kendi orjinal qcn sini kullanıyorum ancak repair sonrası bi hizmet yok bi servis yok düşüyor UMT GSM TOOL ile imei 2 yazıp qpst ile qcn yazdığımda ise cihaz açıldıktan sonra reset atıyor twrp moda giriyor efs silince düzeliyor yardımcı olabilecek varmı neden yapar nerde yanlış yapıyorum

EFS yedeklerini almış mıydınız? Aldıysanız efs yedeğini geri yükleyip qpst ile qcn backup yapın.Tekrar repair yapın.UMT ile alınan qcn bozuk geliyor.

EFS yedeklerini almış mıydınız? Aldıysanız efs yedeğini geri yükleyip qpst ile qcn backup yapın.Tekrar repair yapın.UMT ile alınan qcn bozuk geliyor.
efs yedeği var ustam geri yükleyip dediğiniz gibi qpst ile backup yaptım umt gsm tool ile imei 2 yazıp qpst le atıyorum cihazı yeniden başlattıktan sonra restart düşüyor

ustam sanırım sorunu buldum cihazı orjinal efs yükleyerek geri vermiştim müşteriye kesin bi çözüm bulunca çağırırım diye gelince deniycem haber veririm

efs yedeğini almadan imei attım hizmet yok hatası ne yapmalıyım

Geri
Üst Alt