Tavsiye Xiaomi MI 10 UMİ Android 11 Update Sonrası Çöktü

redminote7

Üye
Arkadaslar bugun telefonuma (MI 10) yeni update geldi. Update ten sonra telefon Fastboot mode ta aciliyor sadece. Benim gibi mi 10 olan arkadaslar bugun update etmemelerini tavsiye ederim!

Update version V12.2.4.0.RJBEUXM

Arkadaslar bugun telefonuma (MI 10) yeni update geldi. Update ten sonra telefon Fastboot mode ta aciliyor sadece. Benim gibi mi 10 olan arkadaslar bugun update etmemelerini tavsiye ederim!

Android 11 geldiği içindir. Sıfırlama yapın düzelmesi gerek. Düzelmezse yaızlım yüklemesi yapılması gerekecek

Cihazınız yurtdışı ve imei repair yapılmış SIM2 ye bu yüzden güncellemeden sonra fastboot modunda kalır. Xiaomi flash tool ile yazılım yüklerseniz sorununuz çözülecektir.

Mi flash ile burada bulunan yazılımı yükleyin.

orjinal recovery yuklu degil orj mi recovery indir yukle sorun cozulecektir

Telefon her acildiginda fastboota dusuyordu, fastboot continue komutunu yazincada system is destroyed hatasi aliyordum. Sorunun cozumunu sans eseri buldum @adnanmirsad56 dedigi gibi sistemi sifirlayinca acildi telefon. Fakat nasil resetlemek gerekiyor? Power Vol Up sadece Fastboot aciyordu, Power Vol Down da ayni sekilde bende Power + vol up + vol down beraber 3 une bastim ozel bir menu cikti, wifi ile guncelleme alma ve sistem wipe. Sistem wipe sorunu cozdu.

Geri
Üst Alt