Çözüldü Xiaomi Mi 10 UMİ IMEI Repair

Yapılıyor

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Port açtım qcn yedeği aldım efs yedeği yada partition silme konusunda çekincedeyim yanlış bişey yapmak istemiyorum telefonu bozmak istemiyorum normalde bu işlere aşınayım acaba hangi kodlarla yedek alıp silmem gerekiyor

Port açtım qcn yedeği aldım efs yedeği yada partition silme konusunda çekincedeyim yanlış bişey yapmak istemiyorum telefonu bozmak istemiyorum normalde bu işlere aşınayım acaba hangi kodlarla yedek alıp silmem gerekiyor
Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz cihaza kalıcı hasar vermeden işlemleri profesyonel ekiplerimiz tarafından uzaktan yaptırabilirsiniz. Sitemizin yukarısında yer alan ücretli işlemler numarasından iletişime geçebilirsiniz.

hocam mi10 tek hatlı kayıt yapılıyormu acaba

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Mi 10 UMİ IMEI Repair sorunu çözüldüğünü belirtmek isterim. En fazla işlem 10 dk sürüyor. Öyle uzun uzun TWRP vesaire uğraşmaya gerek olmadan işlemleri yapıyoruz. Uzaktan bağlantı ile de yaparız. Ana sayfadaki numaraya mesaj bırakın yeter.

VIP bölümünde konuyu detaylı anlatım yaptık.

Format ve yazılım güncellemesi ile IMEI gitmiyor. Sadece şu an SIM 2 oluyor.

173e66c218c72fa21165f3e8b5f19dda.jpg

351e9e19b2e09c2f9b8e482c0a58699a.jpg

VIP Üyelikler Buradan

Fiyat nedir öğrenebilirmiyiz.

Hocam merak ettiğim bişey var bendede mi9t pro var imei repairli ve repair işini kendim yaptım imei 1 :0 imei2 de yazılan imei var bunu senin attığın görüntüdeki gibi imei1 de orjinal imei2 de yazılan imei olarak sadece imei2 çalışacak şekilde yapabiliyormuyuz yani ben imei1 de 0 yazmasını istemiyorum
abi iki yontem le yeni xiaomi telefonlar repair oluyor
1.qcn yedekten sonra direct reset efs ve repair: bu sekilde herzaman imei 1 sifir olacak
2.qcn yedekten sonra direct reset efs ama sonra restore factory nv ve repair: bu durumda sim bir factory nv data da olan imei gosterir ve telefonun original imei olmaz.

Şu an bu yeni modellerin çoğu IMEI Repair olmuyor. Diagnostics açınca cihazı QPST aracı ve diğer araçlar qcn QCN çekme ve Yükleme yapmıyor. İlerleyen zamanlarda belki custom Romlar vesaire çıkarsa ki genelde hep çıkıyor. O zaman birşeyler yapmak mümkün olabilir.
usta twrp at ben sana qcn atayım

Mi 10 da eu rom ile ikinci hatta çalışıyor deniyor. Bu durumda imei repair nasıl işliyor

IN2023 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt