Çözüldü Xiaomi Mi 10T 5G/10T Pro 5G/K30S Ultra [APOLLO] IMEI Repair

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Mi 10T 5G/10T Pro 5G/K30S Ultra [APOLLO] cihazına nasıl IMEI repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Konu şifrelidir arkadaşlar bunun sebebi geçmişte yaşanan emek hırsızlıklarıdır. Lütfen anlayış gösterin ve şifre için VIP Üyelik alın.

DOWNLOAD

edl moda nasıl alırız bilen varmı

Bir video vs. yapılsa sizin logolarınızın adınızın olduğu. Bizlerde faydalansak çok güzel olur. VIP üyeler dışındaki üyeler mağdur oluyor. Normal üyeliğin hiçbir anlamı olmuyor böyle konular VIP üyelere açılacaksa :(

Bir video vs. yapılsa sizin logolarınızın adınızın olduğu. Bizlerde faydalansak çok güzel olur. VIP üyeler dışındaki üyeler mağdur oluyor. Normal üyeliğin hiçbir anlamı olmuyor böyle konular VIP üyelere açılacaksa :(
Bazı emeklerin karşılığı olması gerekiyor. Sizin bu cihazı müşteriye bedavaya yapmayacağınız gibi

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Mi 10T 5G/10T Pro 5G/K30S Ultra [APOLLO] cihazına nasıl IMEI repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Konu şifrelidir arkadaşlar bunun sebebi geçmişte yaşanan emek hırsızlıklarıdır. Lütfen anlayış gösterin ve şifre için VIP Üyelik alın.

DOWNLOAD
indirme hatası var

mi 10t 5g var arkadaşlar elimde bitane var naptımsa reset efs yapamadım bende internetten bi doya buldum rest efs yaptım cihaz şuan unknown platform type (42) bu hatayı veriyor fastboot ve recovery girmiyor cihazda eng rom yüklü

Geri
Üst Alt