Yardım Xiaomi Mi 10T Pro apollo Stock QCN İsteği

Ustalar merhaba yakın bir arkadaşım repair yaptırdıktan sonra cihaza güncelleme yapmış ve baseband unknown a düşmüş bu cihaz için stock ( cihaz üzerinden okunmuş ) qcn dosyası lazım, internetteki dosyaları kullanmak istemiyorum 4g band 20 vs. sorunlar yaşamamak adına yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Ustalar merhaba yakın bir arkadaşım repair yaptırdıktan sonra cihaza güncelleme yapmış ve baseband unknown a düşmüş bu cihaz için stock ( cihaz üzerinden okunmuş ) qcn dosyası lazım, internetteki dosyaları kullanmak istemiyorum 4g band 20 vs. sorunlar yaşamamak adına yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Buyur ustam umarım sorunu çözer.
Mı 10T Pro Qcn Dosyası

Buyur ustam umarım sorunu çözer.
Mı 10T Pro Qcn Dosyası

hocam çok teşekkürler sizden bir iyilik daha isteyebilir miyim? cihazdan modemst1 modemst2 fsg ve fsc yedeklerini .bin şeklinde alıp atabilir misiniz? QCN yazarken "Received an invalid command from the phone" hatası alıyorum bir de bu dosyaları yazıp denemek istiyorum

hocam çok teşekkürler sizden bir iyilik daha isteyebilir miyim? cihazdan modemst1 modemst2 fsg ve fsc yedeklerini .bin şeklinde alıp atabilir misiniz? QCN yazarken "Received an invalid command from the phone" hatası alıyorum bir de bu dosyaları yazıp denemek istiyorum
Ustam cihaz elimde değil ama daha önceden img şeklinde efs backup yedeğini almıştım.

Mi 10T Pro Efs

cihazın model numarası nedir? M2007J3SY gibi bir model kodu lazım. 10T ise 6 RAM mi 8 mi? Ona göre stock qcn vereyim.

hocam teşekkürler ama qcn yazamıyorum yazarken "Received an invalid command from the phone" hatası veriyor qpst muhtemelen cihazın efs dosyalarında problem var bu gün dft ile bir kaç işlem yapıp deniycem tekrar

hocam teşekkürler ama qcn yazamıyorum yazarken "Received an invalid command from the phone" hatası veriyor qpst muhtemelen cihazın efs dosyalarında problem var bu gün dft ile bir kaç işlem yapıp deniycem tekrar
X55M portundan yazdırmaya çalıştığınıza emin misiniz? Ayrıca cihaz 11 ise isterseniz 10'a downgrade edip tekrar deneyiniz.

ustam eng rom da cihaz siyah ekranda kalıyor anti rollback var ama bir şekilde miui 12.1 android 10 yükledim sorunsuz ama eng rom çalışmıyor.

x55m derken kastınız nedir hocam? nasıl alıcam o moda?
cihazı root yap sonra adb den kodları gir sonra setprop sys.usb.config diag,diag_mdm,adb bu kodları gir yeni iki tane port açılır onları qalcom driver güncelle o portun birisi adı böyle olur x55m

cihazı root yap sonra adb den kodları gir sonra setprop sys.usb.config diag,diag_mdm,adb bu kodları gir yeni iki tane port açılır onları qalcom driver güncelle o portun birisi adı böyle olur x55m

Çözüldü hocam dediğiniz yöntemle qcn yazıldı plaka işini yapıp şebekeyi alınca tekrar yazarım

kod için çok teşekkürler @ensar07 hocam

işlem başarılı ustalar 4.5G LTE VoLTE hepsi tamam kullanılan QCN aşağıda @burakorhan hocamıza teşekkürler

Ekli dosyalar

• m2007j3sg_8_128_10TPro.7z
    432.1 KB · Görüntüleme: 267
Mi 10t 8/128 M2007J3SY model numaralı telefon şebeke kopmaları oluyor. Orijinal qcn dosyası varmı.

Geri
Üst Alt