Bilgi Xiaomi Mi 10T Pro Engineering (ENG) Rom

ysfzyemr

Süper Kullanıcı
Genel Moderator

Merhaba arkadaşlar sizlere Xiaomi Mi 10T Pro modeline ait ENG rom dosyasını paylaşacağım. Bu dosya fabrika mühendislik romu olup, indirme linki aşağıdadır. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

xiaomi-mi-10t-pro.jpg

Xiaomi Mi 10T Pro Eng Rom

ALTERNATİF LİNK 1
ALTERNATİF LİNK 2
ALTERNATİF LİNK 3
ALTERNATİF LİNK 4
ALTERNATİF LİNK 5
ALTERNATİF LİNK 6
ALTERNATİF LİNK 7

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam acaba bu rom mi10T ilede çalışır mı? Cihaz kodları aynı Apollo

Merhaba arkadaşlar sizlere Xiaomi Mi 10T Pro modeline ait ENG rom dosyasını paylaşacağım. Bu dosya fabrika mühendislik romu olup, indirme linki aşağıdadır. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 14906

Mi 10T Pro Eng Rom

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam acaba bu rom mi10T ilede çalışır mı? Cihaz kodları aynı Apollo

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba hocam, support ta mi 10t ye dair ayrıca eng rom yayınlanmış, Gün içerisinde google drive a upload eder konu açarım, iki modelde de aynı isim kodu geçiyor, ancak denemek lazım.

nasıl atıyoruz bu rom mi flash ilemi

Alternatif Linkler Eklendi..

ALTERNATİF LİNK 1
ALTERNATİF LİNK 2
ALTERNATİF LİNK 3
ALTERNATİF LİNK 4
ALTERNATİF LİNK 5
ALTERNATİF LİNK 6
ALTERNATİF LİNK 7
dft pro ve umt yle atarken firehose hatası veriyor.

hatasız dft ile attım fakat ekranda hiç görüntü gelmedi hep simsiyah kaldı

Eng Rom Arızalı Model Kodu Uyumsuz Bu Sadece Mi10t Modeline Uygundur, Bilginiz Olsun.

ALTERNATİF LİNK 1
ALTERNATİF LİNK 2
ALTERNATİF LİNK 3
ALTERNATİF LİNK 4
ALTERNATİF LİNK 5
ALTERNATİF LİNK 6
ALTERNATİF LİNK 7
Mİ 10T ENG ROM DA İŞLEM YAPAN VAR MI EFS SİLDİKTEN SONRA PORT GELMİYOR REPAİR YAPAMİYORUM BİLGİSİ OLAN VAR MI

Mİ 10T ENG ROM DA İŞLEM YAPAN VAR MI EFS SİLDİKTEN SONRA PORT GELMİYOR REPAİR YAPAMİYORUM BİLGİSİ OLAN VAR MI
var allah cezasını versin onun fastbotta sil efs ozaman geliyor ama ben naptımsa efs silemedim cihaz sonra birikc oldu

lütfen paylaşılan dosyaları işlem yapamadığınız için suçlamayın cihaz çökmesidir riskleri size aittir bu modelde efs komple silinir ve factory nv yükleyerek modemini aktif etmeniz ve sonra işlem yapılacak boş nv ile modem vermez cihaz

Dün bir cihaz yaptım evet efs sildikten sonra port gelmiyor zannediyorsun ama geliyor ancak driver galiba çakışıyor. Ben bilgisayara format attım Windows 10 ile windows update üzerinden sürücü güncelleyerek yaptım. Manuel kurulan sürücüyü aygıt yöneticisi tanıdı olarak görüyor ancak niyeyse işlem yapmıyor boxlar.

Geri
Üst Alt