Yardım Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE IMEI Repair Hakkında

Mi 11 Lite oluyor diye biliyorum ama bu cihaz hakkında bilgim yok bilgisi olan ustalar yardımcı olursa sevinirim

Tekrardan ele alındığı için Mi 11 Lite 5G NE olan versiyonu almak istiyorum. Ama ya imei kaydı çıkmazsa korkusunu da es geçemiyorum. Risk almayıp direkt 4G versiyonu mu alsam, NE versiyonu mu alsam çok kararsızım. 4G olduysa NE versiyonu da olur gibime geliyor fakat imei işlerinde 4G ve 5G farkı önemli mi bunu bilemiyorum. Siz nasıl düşünüyorsunuz? Yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum.

Tekrardan ele alındığı için Mi 11 Lite 5G NE olan versiyonu almak istiyorum. Ama ya imei kaydı çıkmazsa korkusunu da es geçemiyorum. Risk almayıp direkt 4G versiyonu mu alsam, NE versiyonu mu alsam çok kararsızım. 4G olduysa NE versiyonu da olur gibime geliyor fakat imei işlerinde 4G ve 5G farkı önemli mi bunu bilemiyorum. Siz nasıl düşünüyorsunuz? Yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum.

işlemciler farklı o yüzden bir şey demek çok zor cihazı denemek lazım

işlemciler farklı o yüzden bir şey demek çok zor cihazı denemek lazım
Hocam aralarında 225 lira bir fiyat farkı var almışken iyisi olsun istiyorum ama öğrenciyim de, sizce çok büyük bir risk mi olur NE almak?

Dolby Vision
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
Bluetooth 5.2
ve en önemlisi 5G

bunlar benim için önemli farklar.

Hocam aralarında 225 lira bir fiyat farkı var almışken iyisi olsun istiyorum ama öğrenciyim de, sizce çok büyük bir risk mi olur NE almak?

Dolby Vision
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
Bluetooth 5.2
ve en önemlisi 5G

bunlar benim için önemli farklar.

5g nin olması senin için bir artı değil çünkü ülkemizde 5g yok :) ve dediğim gibi işlemci farklı ve yarını belli değil belki düşer düşmez kırılır belki de hiç olmaz o yüzden durumun yoksa riske girmemek en iyisi bence :)

son durum nedir ? artık yapılıyor mu

mi 11 gibi miui de direnç değişip kayitta miui 13 guncellemesinde brick olurmu acaba mi 11 ultra ve pro miui 13 te sorunsuz ama bu ne durumda acaba

arkadaşlar çözüldü yazabilirsiniz 100k direç takıldı dft ile root twrp ve ve efs silme repair yapma qcn yükleme ve çift sim yapılıyor ve güncellemede sıkıntı olmuyor denendi ve başarılı

Geri
Üst Alt