Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE Lisa IMEI Repair Sorunu

cek10

Üye
Xiaomi mi11 lite 5g ne Lisa qcn bekap yapdim qc fire ile sonrasinda eng romda fastbootla modemst1 st2 fsg erase yapdim sipdi patc yapdigim qcn geri yuklemek istediyim zaman qpst cihazi dogru bilmiyor hata veriyor karsilasan cozen oldumu Acil yardima ihtiyac var

Ekli dosyalar

• Безымянный.jpg
    Безымянный.jpg
    65.5 KB · Görüntüleme: 53
Kimse karismadimi yardimci olmacaq biri varmi yoksa konuyu kapatalimmi?

Görmemiş cihazı son sürüm driver yükleyip tekrar deneyinbaşka cihazlarda yaşadım driveri kaldırıp son srüm yükleyince düzeliyor du. Driveri yükledikten sonra hem bilgisayarı hemde telefonu yeniden başlatmanızda fayda var

Görmemiş cihazı son sürüm driver yükleyip tekrar deneyinbaşka cihazlarda yaşadım driveri kaldırıp son srüm yükleyince düzeliyor du. Driveri yükledikten sonra hem bilgisayarı hemde telefonu yeniden başlatmanızda fayda var
Denedim Usta olmadi

Xiaomi mi11 lite 5g ne Lisa qcn bekap yapdim qc fire ile sonrasinda eng romda fastbootla modemst1 st2 fsg erase yapdim sipdi patc yapdigim qcn geri yuklemek istediyim zaman qpst cihazi dogru bilmiyor hata veriyor karsilasan cozen oldumu Acil yardima ihtiyac var
Bu Tarz Sorunlarda Yapılabilecek En Mantıklı Şey Efs Yedekleri Varsa Geri Yükleyip İşlemleri Baştan Yapmak.
Veta Eng Romdayken Global Modemi Flashlayıp Tekrar Bakarmısınız Port Verecekmi
Bu Arada Direnç Değiştirdiniz Değilmi .

Son düzenleme:
Yanlış yerleri silmişsiniz. Ayrıntılı konu detayları VIP bölümünde var.​

Bu Tarz Sorunlarda Yapılabilecek En Mantıklı Şey Efs Yedekleri Varsa Geri Yükleyip İşlemleri Baştan Yapmak.
Veta Eng Romdayken Global Modemi Flashlayıp Tekrar Bakarmısınız Port Verecekmi
Bu Arada Direnç Değiştirdiniz Değilmi .
malasef efs yedeyi yok amma diger islemleri dediginizi yapim denerim simdi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Yanlış yerleri silmişsiniz. Ayrıntılı konu detayları VIP bölümünde var.
malesef vip uye deyilim ustam

hocam bu efs yedeğini edl modunda yükleyip işlemi tekrar eder misiniz?

işlemlerden önce cihazın şu andaki efs ve qcn yedeklerini almayı unutmayın

ginkgo.zip

Direnci deyisdikden sonra qcn basarli yuklendi amma sorun siqnal yok nerde hata yapmish ola bilirim

Geri
Üst Alt