Çözüldü Xiaomi Mİ 11 Lite Courbet ENG ROM ve IMEI Repair

Hocam qcn yüklerken qpst aracına start dediğimde the model number in the qcn file and the phone do not match do you still want to restore phone with this file diye bi hata alıyorum. ok deyip yukledıgımdede bıttıgınde cıhaz yenıden baslıyor baktığımda imei sorunlu gorunuyor.

Kendim hallettim, Bu yöntemle sorun yaşadım 2 gun ugraştım olmadı şebekede alamadım, Kendim Romsuz farklı metotla hallettim, sorunsuz kullanıyorum.

Tekrar Merhabalar Modem Dosyasının kodları eksik olmuş. yeniledim ve bu yeni dosya ile telefon yazılım güncellemesi yaptıktan sonra sorunsuz olarak cihazınızı kullanabilirsiniz.
Hocam tskler elinize sağlık fakat bu modem dosyasını yükleyince ai kamera çalışmıyor ve kamera hatasi alıyorum. Ayrica gece modunda mor çekiyor. Sizce bu sorunlar düzeltilir mi?

Hocam tskler elinize sağlık fakat bu modem dosyasını yükleyince ai kamera çalışmıyor ve kamera hatasi alıyorum. Ayrica gece modunda mor çekiyor. Sizce bu sorunlar düzeltilir mi?
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Siz bir çözüm bulabildiniz mi.

ENG rom yüklenince cihaz açılmıyor sıfırlayınca da açılmıyor.

bootloader kapalı ıdı eng rom attım yetkılı hesap ile. qcn cekıp edıtledım yazdım 0 ve 00000 yazıyor ne kadar yaparsam yapayım aynı. orjınal qcnsını yazıncada 0000 0000 oluyor halbukı efs reset ıslemını yapıp yazıyorum

Geri
Üst Alt