Yardım Xiaomi Mi 6 Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor

emirerdem1234

Yasaklı
telefonun hapoloru birden çalışmamaya başladı haporloru test ettim çalışıyor ama telefona takınca ahızeden ses geliyor aca bu sorun yazılımsal mı yoksa donandımsalmı

ustam ilginizden dolayı teşekkür ederim ama hata telefonda haporloru denedim çalışıyor herneyse ha bide benimşu ekranda yukardıaki gördüğünüz parçamım bir teli yok kırılmışmı duşmuşmu 15 tel var 14 tane kalmış acaba ondanmı kaynaklanıyor
Adsız.png

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

yazılım imei atmadan sonrada bu sorunlar çıkabiliyor
imei yada yazılım atmadım çalışıyordu birden gitti
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Donanımsaldır. Sıvı teması VS aldınmı hiç
hacam bide önceden home tuşuda çalışmıyordu hanı o parçadanmı kaynaklanıyor

çok büyük ihtimal flex kablodan ..,ki demişsin eksik zaten,mi note 6 pro mikrofon çalışmıyordu ne etimse olmadı,tek şüphem kaldı oda flex kablosu ama bulamadım ve sipariş etmekte istemedim öyle duruyor .senin hoparlor olursa benim mikrofonda olur

çok büyük ihtimal flex kablodan ..,ki demişsin eksik zaten,mi note 6 pro mikrofon çalışmıyordu ne etimse olmadı,tek şüphem kaldı oda flex kablosu ama bulamadım ve sipariş etmekte istemedim öyle duruyor .senin hoparlor olursa benim mikrofonda olur

saolun hocam teşekkürler bide home tuşuda çalışmıyor onuda bunula alakası varmıdır

saolun hocam teşekkürler bide home tuşuda çalışmıyor onuda bunula alakası varmıdır
home tuşu dediğiniz parmak izi okuyucu button onunla alakası olmaması lazım o ayrı flexı var..arka kapağı sök bak yerine oturmuşmu oturmamışmı

Geri
Üst Alt