Xiaomi Mi 6 Wi-Fi Açılmama Sorunu

homefobi

Yasaklı
Merhaba arkadaşlar mi 6 cihazın imeisi uçmuştu imei repair yaptım imeiler geldi ama bu seferde wifi açılmıyor mac adresi ekledim ama sıkıntı devam ediyor yeni rom kursam gelirmi yoksa tekrarimeileri silim farklı bir wcn dosyasıylamı deniyeyim yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar mi 6 cihazın imeisi uçmuştu imei repair yaptım imeiler geldi ama bu seferde wifi açılmıyor mac adresi ekledim ama sıkıntı devam ediyor yeni rom kursam gelirmi yoksa tekrarimeileri silim farklı bir wcn dosyasıylamı deniyeyim yardımcı olurmusunuz teşekkürler.
Farklı qcn deneyin olmazsa bu problem genelde persist dosyasini yükleyince düzeliyor. Daha iyi bilen ustalarimiz görünce yazar veya nette bir araştırın iyice

hocam 128 gb ile 64 gb olan qcn dosyaları farklıymış sanırım farklı rom kurdum persisti yükledim ama sorun çözülmedi imeilei silip onu deneyip bilgilendireceğim

Persist dosyası yüklendi konu kilit adb ile silip yüklemeyi denedim olmadı bende umt ile persisti silip tekrar yükledim sorun çözüldü

Geri
Üst Alt