Bilgi Xiaomi Mi 6X Full Netcom ve 4G+ Arasındaki Fark Nedir?

• Konbuyu başlatan coolman7
  • Başlangıç tarihi
C

coolman7

Merhaba,
Bir arkadaşım yakında Çin'e gidecek. Oradaki mi store'dan mi 6X satın alacak. mi.com sitesinden mainland china'daki mağazalara baktığımda mi 6x 6/64 versiyonu için 2 farklı model olduğunu gördüm. Bunlardan birinde full Netcom version, diğerinde ise mobile 4G+ version yazıyor. mobile 4G+ version bir miktar daha ucuz olduğu için ondan alalım diyorum ama full Netcom versiyonun bizim için bir artısı var mı? mobile 4G+ version alırsam bir sorun yaşar mıyım? 2 model arasında ne fark var? Bu konuda bilgisi olan var mı?
Bilgi için şimdiden çok teşekkürler

Merhaba,
Bir arkadaşım yakında Çin'e gidecek. Oradaki mi store'dan mi 6X satın alacak. mi.com sitesinden mainland china'daki mağazalara baktığımda mi 6x 6/64 versiyonu için 2 farklı model olduğunu gördüm. Bunlardan birinde full Netcom version, diğerinde ise mobile 4G+ version yazıyor. mobile 4G+ version bir miktar daha ucuz olduğu için ondan alalım diyorum ama full Netcom versiyonun bizim için bir artısı var mı? mobile 4G+ version alırsam bir sorun yaşar mıyım? 2 model arasında ne fark var? Bu konuda bilgisi olan var mı?
Şebeke olayıyla ilgili bir şey olabilir. Araştırmak lazım. Belki bilen birileri çıkar.

@jumyaz

@baypinar35

Şebeke olayıyla ilgili bir şey olabilir. Araştırmak lazım. Belki bilen birileri çıkar.

@jumyaz

@baypinar35
Merhaba,

Ayni olay redmi note 5 içinde var 4g+ şeklinde satılan cihazları mevcut ve kodu met7s şeklinde fakat yazılım yüklemesi yapılınca o cihazda mee7s şeklinde oluyor yani kısacası hiçbir fark yok partition numaraları efs yedekleri mevcut sistem herşey aynı sadece bölgeye özel satış yapıldığı için bazı cihazlarda o bölgede ise yarayan bir özelliğe vurgu yapılıyor

Çin'deki mi shop'ta 4G+ model satılmıyormuş. Sadece internetten satışı varmış 4G+ modellerin. full netcom'lu bir model satın almak zorunda kaldım.

Geri
Üst Alt