Çözüldü Xiaomi Mi 6X Wayne IMEI Repair İşlemi

@silivriserdar @baypinar35 unlock Mi 6x için anlattığınız gibi repair işlemi yaptım twrp üzerinden, QNC de restore ettim, imeiler *#06# den gözüküyor ancak şebeke yok. Sizce nerede hata yaptım?

İnternet üzerinden bir mi 6x qnc si bulup imeirebuilder ile imeileri düzenletip RF filter ile restore ettim. Ancak şebeke gelmiyor, telefonu kullanamıyorum, yardımcı olabilir misiniz? :(

@silivriserdar @baypinar35 unlock Mi 6x için anlattığınız gibi repair işlemi yaptım twrp üzerinden, QNC de restore ettim, imeiler *#06# den gözüküyor ancak şebeke yok. Sizce nerede hata yaptım?

İnternet üzerinden bir mi 6x qnc si bulup imeirebuilder ile imeileri düzenletip RF filter ile restore ettim. Ancak şebeke gelmiyor, telefonu kullanamıyorum, yardımcı olabilir misiniz? :(
Rf filter kullanmicaksiniz

Rf filter kullanmicaksiniz

Teşekkür ederim dün ben de RF filter seçmeden denemiştim şebeke gelmişti, bugün de siz aynısını yazmışsınız. Anlatım için ayrıca teşekkür ederim.

Bu arada bir şey dikkatimi çekti. *#06# de Imei1 ile imei 2 ters gözüküyor. Telefon durumu kısmındaki imei bilgilerinde ise doğru gözüküyor. Bu durum her telefonda aynı mı?

Teşekkür ederim dün ben de RF filter seçmeden denemiştim şebeke gelmişti, bugün de siz aynısını yazmışsınız. Anlatım için ayrıca teşekkür ederim.

Bu arada bir şey dikkatimi çekti. *#06# de Imei1 ile imei 2 ters gözüküyor. Telefon durumu kısmındaki imei bilgilerinde ise doğru gözüküyor. Bu durum her telefonda aynı mı?
Normalde öyle bir terslik olmaması lazım

ustam
Merhabalar arkadaşlar bende mi a2 64 gb aldım mi 6x rom kurdum 4 aydır kullanıyorum aynı işlemi yapsam sorun olurmu yani cihazda mi 6x rom kurulu fakat orjinalde mi a2 64 gb root yapılmış bootloader kilidi açık magisk 19.3 yüklü full erişim var yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ediyorum saygılar ??
romu nasıl kurdun

Eğer bootkilidi açık ise twrp kurun ardından twrp kısımdan advandec kısımina oradan da terminal kısmına girin komut satırı açılır oraya
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p45
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p46
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p47
YazArak sıfırlama işlemi yapın sonra reboot yazıp enter basın cihaz açılır
usb hata ayıklama açın bağlayın PC ye sonra komut satırı açın ADB PC de şunları yazın
adb shell
setprop sys.usb.config diag,adb
Diag port açılır daha sonra dual writer IMEI ile kolay yöntem numaraları yazın sonra da
Qpst programı ile kendi xqcn sini restore edin
hocam no space left on device hatası nedir yardimci olurmusun?

Paylaşım için teşekkür ederim ama ben anlatımı göremiyorum nasıl göreceğim yardımcı olurmusunuz

Eğer bootkilidi açık ise twrp kurun ardından twrp kısımdan advandec kısımina oradan da terminal kısmına girin komut satırı açılır oraya
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p45
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p46
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p47
YazArak sıfırlama işlemi yapın sonra reboot yazıp enter basın cihaz açılır
usb hata ayıklama açın bağlayın PC ye sonra komut satırı açın ADB PC de şunları yazın
adb shell
setprop sys.usb.config diag,adb
Diag port açılır daha sonra dual writer IMEI ile kolay yöntem numaraları yazın sonra da
Qpst programı ile kendi xqcn sini restore edin
Qfil ile restore yapsak olur mu hocam

Geri
Üst Alt