Çözüldü Xiaomi Mi 6X Wayne IMEI Repair İşlemi

Bu bilgiler doğrultusunda yapabileceklerim nelerdir acaba, bi fikir veren olursa sevinirim.

@silivriserdar, @baypinar35,
Kusura bakmayın, mi 6x bilgisayara bağlı olunca iPhone 4s ile mesaj yazıvereyim dedim. Ondan böyle peşpeşe başarısız mesajlar dizildi. Şimdi cmd ekranında çıkan bilgilerin fotosu bu, ne yapabileceğim hususunda yardım edebilirseniz memnun olurum. İyi geceler.
15698767929575639805967326803024.jpg
15698767929575639805967326803024.jpg

Unlock başvuru yapın önce, cihazınızı unlock yapın. Sonra kolay.​
Unlock başvurusu yapamıyorum, 86023:hardwareid hatası alıyorum malesef. Be çare bulamadım henüz. Şu an pc suite ile versiyonu V10 a yükseltmek üzereyim, neye yarar bilmiyorum. :-(

Unlock başvurusu yapamıyorum, 86023:hardwareid hatası alıyorum malesef. Be çare bulamadım henüz. Şu an pc suite ile versiyonu V10 a yükseltmek üzereyim, neye yarar bilmiyorum. :-(
Telefonu sıfırlayıp tekrar deneyin isterseniz
Yada farklı bir yazılım yüklemesi yaparak

Telefonu sıfırlayıp tekrar deneyin isterseniz
Yada farklı bir yazılım yüklemesi yaparak
Sıfırlamadan kastınız wipe data ise onu yapıp denedim olmadı. Zaten başka yazılım atamıyorum ki, hangi anlatıma baksam bootloader kilidi açma şartı istiyor. Ayrıca benim recobery menüsünde sadece reboot, wipe ve miassistan var, install sdcard yok.

Bu şekilde
Umt varsa edl moddan yüklemeyi yap düzelir
Umt dongle yok hocam. Ama sağol, gerçekten denemediğim, aramadığım çare kalmadı sayılır. Seninle birlikte 1 kişi daha bu Umt dongle aletinden bahsetti. Tek çare buymuş herhalde, öyle anlaşılıyor. Zaten yoruldum, kenara kaldıracam aleti uzun bir süre herhalde. Önce kendi çöken moralimi bi şarjedeyim, sonra bu konunun üzerine eğileyim. Yoksa ben brick olacam. Teşekkürler yardımın ve ilgin için. İyi forumlar.

@adnanmirsad56, @silivriserdar,
Yoğun çabalarım ve uykusuz geceler sonucu ulaşabildiğim ilk değişik ve son durum aşağıdaki fotoğraftaki uyarı. Acaba bunun anlamı nedir, olumlu mu değil mi?
Cevaplarınız için şimdiden 07_2000_550.jpgteşekkürler.

Şimdi benim, recovery menüsünde instal butonu olmayan, bootloader kilitli ve üzerinde global miui 9.5.7.0 kararlı rom kurulu mi 6x cihaza bootloader kilidini açmadan developer rom kurabilmemin bir yolu varmıdır acaba?

Şimdi benim, recovery menüsünde instal butonu olmayan, bootloader kilitli ve üzerinde global miui 9.5.7.0 kararlı rom kurulu mi 6x cihaza bootloader kilidini açmadan developer rom kurabilmemin bir yolu varmıdır acaba?
Yapmakstediğin işlem nedir tam olarak. Ona göre seni arkadaşa yönlendirebilirim

Bootloader kilidini açsam geri kalanı kolay, ama kilidi açamıyorum. Yönlendirebilirsen sevinirim.
Bootloader kilidi açmak basit bir işlemdir. Cihaz şebeke veriyor mu?

Şebeke veriyorsa hat takıp mi hesabı girin ve unlock Tool ile süreci başlatın.​

Bootloader kilidi açmak basit bir işlemdir. Cihaz şebeke veriyor mu?

Şebeke veriyorsa hat takıp mi hesabı girin ve unlock Tool ile süreci başlatın.
İmeilerin ikisi de uçuk. Bootloader kilitli. Twrp yada cwm yok, robot yok, rom yok. Şu durumda şebeke mümkün değil herhalde. Çok iğrenç bir hal aldı benim için, başka yol var mı acaba? Umt dongle çare olur mu? Umt sahibi bir arkadaşa göndersem yapabilir mi acaba?

Geri
Üst Alt