Yardım Xiaomi Mi 6X MIUI Downgrade Sonrası Brick Olur Mu?

• Konbuyu başlatan coolman7
  • Başlangıç tarihi
C

coolman7

Mi 6x kullanıyorum. MIUI 9.6.6.0 stock ROM yüklü. ARB seviyesi 4. MIUI 10.2.5 OTA upgrade geldi. Bu güncellemeyi yaparsam fakat beğenmezsem ve MIUI 9.6.6 ya geri dönmek istersem, MIUI 9.6.6 içeren TWRP yedegini restore edersem telefon brick olur mu?
Teşekkürler

Mi 6x kullanıyorum. MIUI 9.6.6.0 stock ROM yüklü. ARB seviyesi 4. MIUI 10.2.5 OTA upgrade geldi. Bu güncellemeyi yaparsam fakat beğenmezsem ve MIUI 9.6.6 ya geri dönmek istersem, MIUI 9.6.6 içeren TWRP yedegini restore edersem telefon brick olur mu?
Teşekkürler
Anti-Rollback zaten downgrade için yapılmış. Sizin ki de anti 4 olduğuna göre brick olacaktır. Sonrasında yetkili mi hesabı lazım yazılım yüklemesi yapmak için.

MEGA
Bu dosyayı indirin miui 9 fastboot
Romunu da indirin veya miui 10 antirolback bulunmayan sürümü indirin yazılım içindeki images klasorune girin üst zipteki dosyaları buraya atın ve değiştirin sonra yazılımı edl ile mi flash ile kurun cihaz rollbacktan kurtulur

20160401 64 bit mi flash kullanın bootkilidi kitmenmesi gibi bir sorun yaşamazsınız

MIUI 10 Oreo ARB4'tür brick etmez. MIUI 9(OREO) için patched programmer gerekebilir brick de edebilir.

programmer dosyası Mİ9T için var mı? acil lazım
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

MEGA
Bu dosyayı indirin miui 9 fastboot
Romunu da indirin veya miui 10 antirolback bulunmayan sürümü indirin yazılım içindeki images klasorune girin üst zipteki dosyaları buraya atın ve değiştirin sonra yazılımı edl ile mi flash ile kurun cihaz rollbacktan kurtulur
bu dosyadan Mİ9T telefonu için varmı?

Geri
Üst Alt