Bilgi Xiaomi Mi 6X Wayne Bootloader Tekrar Kilitlendi

• Konbuyu başlatan frpantalya
  • Başlangıç tarihi
F

frpantalya

merhabalar
elimde miui 9.5 yüklü bootloader kilidi açık twrp yüklü mi6x(wayne) vardı (anti 2 ).Daha sonra bu cihaza miui 10 sürüm xiaomi.eu yüklemek isterken cihaz aniden kapandı system destroyed uyarısından öteye gitmiyordu.fastboot tan baktım ki cihaz anti 4 olmuş.bi şekilde edl moddan china developer romunu kurdum lakin çoklu dil desteği için tekrar unlock yapıp rom kurmam gerekiyor.unlock u beklemeden türkçe olan rom kurma şansım varmıdır yoksa 15 gün beklemem mi lazım.

merhabalar
elimde miui 9.5 yüklü bootloader kilidi açık twrp yüklü mi6x(wayne) vardı (anti 2 ).Daha sonra bu cihaza miui 10 sürüm xiaomi.eu yüklemek isterken cihaz aniden kapandı system destroyed uyarısından öteye gitmiyordu.fastboot tan baktım ki cihaz anti 4 olmuş.bi şekilde edl moddan china developer romunu kurdum lakin çoklu dil desteği için tekrar unlock yapıp rom kurmam gerekiyor.unlock u beklemeden türkçe olan rom kurma şansım varmıdır yoksa 15 gün beklemem mi lazım.
Cihaz fastboot moda giriyorsa direk mi unlock ile unlock yapınız. Hemen açılıyor.

hocam şu an cihazda sıkıntı yok çalışıyor lakin mi unlock da 15 gün süre verdi.acaba unlock yapılan hesap farklı olduğundan dolayı mı böyle yaptı?

hocam şu an cihazda sıkıntı yok çalışıyor lakin mi unlock da 15 gün süre verdi.acaba unlock yapılan hesap farklı olduğundan dolayı mı böyle yaptı?
Büyük ihtimalle ondan yaptı. Daha önceden unlock yaptığınız hesap ile tekrar deneyin.

Birkac kişiden de duydum eu rom son sürüm kurmadan önce direk bir alt sürümünü kurun sonra son sürüm deneyin ve en güncel twrp dosyası kullanın tabi bunlar 15 gün sonra

bugün tekrardan unlock yapmayı denedim,no need unlock yazdı,twrp yüklemeyi denediğimde de anti rollback check failed hatası veriyor(cihaz anti 4 )anti 4 cihaza twrp yüklemenin bir yolu varmıdır

çözdüm hocam sorunu xiaomitool ile ,gerek kalmadı,yine de teşekkürler ilginiz için.

Geri
Üst Alt