Xiaomi Mi 8 EDL Modda Kaldı

omeross

Üye
merhaba kullanmış olduğum xiaomi mi 8 bir sabah uyandığımda edl moda girmiş, telefon şuan hiç bir tepki vermiyor sistemin yeniden flashlanması gerekli fakat bunun için yetkili hesap gerekli yetkili hesabı aşmak için bir çok yolu denedim fakat çözüm olmadı. QFIL programında sahara fail hatası alıyorum,firehose dosyaları çalışmıyor vesaire. nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyeleriniz nedir? internette unlock tool adlı ücretli bir program gördüm bu uygulama ile sorunumu çözebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba kullanmış olduğum xiaomi mi 8 bir sabah uyandığımda edl moda girmiş, telefon şuan hiç bir tepki vermiyor sistemin yeniden flashlanması gerekli fakat bunun için yetkili hesap gerekli yetkili hesabı aşmak için bir çok yolu denedim fakat çözüm olmadı. QFIL programında sahara fail hatası alıyorum,firehose dosyaları çalışmıyor vesaire. nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyeleriniz nedir? internette unlock tool adlı ücretli bir program gördüm bu uygulama ile sorunumu çözebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

Donanımsal durduk yere yazılım gitmez bozulmaz vs.

Donanımsal durduk yere yazılım gitmez bozulmaz vs.
düşüncenize pek katılmıyorum çünkü durduk yere yazılımı çökmüş bir çok telefon elime geldi ve tekrar yazılım attığımda sorun kalmadı. Tabiki donanımsal bir sorunda olabilir. fakat telefon şu an edl modda hal böyleyken donanımsaldır bu deyip kestirip atamam. Şuan önümde büyük bir engel var yetkilendirilmiş mi hesabımın olamaması böyle bir hesaba sahip olup telefon yine açılmazsa tabiki artık yapacak bir şey yok.

Geri
Üst Alt